Ana sayfa Haber The Walking Dead Oyunu Tamamlanmak Üzere

The Walking Dead Oyunu Tamamlanmak Üzere

0

Tüm dünyayı kasıp kavurmayı başaran The Walking Dead dizisinin oyun hazırlıkları, neredeyse tamamlamak üzere. Tüm bu işlemler tamamlanırken, son sezon kısmında bir hata oluştu. Bu konuda başarısızlık yaşayan stüdyo, sezonun bitiminde Skybound Games ile bir anlaşmaya vardı ve stüdyo çalışmalarının çoğu Eylül ayı sonlarında durdu. Tüm bu problemler nedeniyle çok daha önceden oyunlaştırılması düşünülen The Walking Dead filmi, bir miktar daha gecikecek gibi görünüyor.

The Walking Dead Yapımcıları Hangi Oyun Şirketi İle Anlaştı ?

Tüm bu karmaşa devam ederken, en çok sorulan sorulardan bir tanesinin de bu olduğunu söylemek gerekiyor. Telltale ile anlaşmaya varmış oldukları söylenen Skybound, hikayeyi bitirmek için orijinal Telltale ekibinin üyeleriyle çalışacağını, ancak henüz kesinliğin ortada olmadığını ifade ettiler.

 

The Walking Dead
The Walking Dead

 

Skybound Media’nın oyun bölümü, Clem’in hikayesini tamamlayacağını ve yakında daha fazla ayrıntıya sahip olacağını da söyledi.
Son dönemlerde şirketle ilgili çıkan çeşitli dedikodular sonrasında, dava açıldı ve 250 kişi işten çıkarıldı. Skybound Games firması, tüm bu olaylardan yoğun bir şekilde etkilendi ve dizisinin oyunlaştırma bölümünde özellikle de son hikayeleri tamamlayamadı. Dizinin hayranları büyük bir merakla oyunu beklerken, gelişmeler bizlere henüz belirsizliğin sonuçlanmadığını gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here