The Walking Dead: A New Frontier PC PS4 ve Xbox One için bugün çıktı!

The Walking Dead'in başarılı Telltale Games versiyonunun 4. Sezonu bugün itibariyle satışta!

4 yıl önce piyasaya sürülen ve tebrikler alan Telltale Games'in sunduğu The Walking Dead, bugünden itibaren 4. Sezon A New Frontier'ı satışa sunmaya başladı. Tıpkı dizisi gibi bölümlerle ilerleyen serinin 4. Sezonu ilk olarak haziran ayında meraklısına duyurulmuştu. Sürpriz bir şekilde PC'nin yanısıra konsollarda da yerini alacak, zira oyunun sadece PC için çıkacağını söyleyenler vardı. 

Telltale Games, oldukça başarılı gidiyor. Batman The Telltale Series oldukça başarılı bir tepki alıyor ve zaten The Walking Dead Telltale Series'in beğenildiği malumunuzdur. Özellikle çizgi roman serilerini andıran grafikleri ve seneryonun yönlendirilmesi konusunda memnun edici. Görünüşe göre bu seneryonun oyuncunun belirlemesi konusu daha da esnetilmiş, hakikaten kullanıcının iradesi daha fazla hissedilmeye başlanmış. 

Baş karakter olarak yine Clementine'i görüyoruz. Çocuksu tavrından çıkıp biraz daha sert ve hayatta kalan bir karakter hale gelmiş, birkaç yeni karakterler de oynanış videosunda göze çarpıyor. 

The Walking Dead A New Frontier'ın sanal mağaza fiyatı 25 dolar olarak belirlendi, yakın zaman içerisinde iOS ve Android'lere de sunulacak.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam