Ana sayfa Haber The Last Of Us Part II: 3 seriden oluşan oyunun 2. Bölümü!

The Last Of Us Part II: 3 seriden oluşan oyunun 2. Bölümü!

0

 

Sony’nin başarılı hayatta kalma oyunu, The Last Of Us Part II, geçtiğimiz gün Naughty Dog ve Sony tarafından duyuruldu. Heyecan verici tanıtım videosunun ardından dizimsi video oyununun diğer ayrıntıları da ortaya çıkıyor. öncelikle oyunun sinematik tarafında ve modelleme tarafında, Sony’nin stüdyo ortağı olan Columbia Pictures’ın katkısının olduğunu görmemek mümkün değil. Fragman gibi oyunda da her seferinde farklı kamera ve sinematik kullanımının olacağını düşünüyoruz.

Oyunun yapımcılarından Shawn Layden, Naughty Dogs firmasının bu oyun için güncellediği grafik ve fizik motorlarından da bahsetti. özellikle nesnelerin grafiklerine ve nesnelerin ışığı alma derecelerini özenle hesaplayabilen bir oyun motoru olmuş.

Oyunun 2. Bölümü olan Part II bölümü, malum olayların başlangıcından birkaç yıl sonrasını konu ediyor. Aslında oyunun ilk bölümünün çıktığı yıla göre hesaplamışlar ve başrol karakterimiz Ellie, şu an 19 yaşına gelmiş durumda. Biraz da psikopatlaşmış sanki.

Ayrıca -pek de imkan vermediğimiz dedikodulara göre- fragmanda arkası dönük elemanın, mevcut zombi dizilerinden tanıdık bir aktör olabileceği de belirtiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here