Ana sayfa Haber The Interview izleyeceklere uyarı!

The Interview izleyeceklere uyarı!

0

En azından Sony Pictures açısından, çevrimiçi platformlarda en fazla izlenen film The Interview oldu. Elbette bu konuda Sony‘e yapılan hack saldırılarının katkısı büyük. Bu bağlamda torrent platformları filmi ilk yayımlayan kanal olmak için adeta yarıştılar. Bunların içerisinde yasal süreç nedeniyle kapatılanlar, sistemleri yetmeyip, sistemleri çökenler The Interview’ın garip akibetinden etkilendiler. The Piratebay ve BitTorrent bu haberlerde en çok isimi geçen torrent platformları oldu. 

Film, Apple TV ve diğer firmaların hizmetinde halen vizyonda olmasına rağmen, torrent gösterilen büyük ilgi diğer siber saldırganların da ilgisini çekerek kötü amaçlı dosyalar ve yazılımlar geliştirdiler ve bu yazılımlar an itibariyle torrent platformlarında “The Interview full movie” başlığı altında binlerce indirme alıyorlar. 1 aydır hack girişimleri bu kadar yoğun yaşanıyorken bu tarz yazılımları lütfen hafife almayın.

özellikle e posta adresinizde  kredi kartı bilgileriniz, tarayıcı geçmişinizde internet bankacılığı işlemleriniz ve bunun gibi kritik işlemleriniz varsa torrente lütfen bulaşmayın! (en azından güvendiğiniz kaynaklar doğrultusunda)

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here