Ana sayfa Haber The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni bir mod geldi!

The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni bir mod geldi!

0

Mod geliştiricisi mathy 79, Bethesda”nın eskimek bilmeyen ve gündemden düşmeyen açık dünya rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim için hazırlanan Skyrim 3D Trees modunun yeni bir sürümünü yayımladı. Bu mod sayesine oyundaki çam ağaçları, ölü ağaçlar, aspen ağaçları, karlı ağaçlar dâhil pek çok ağaca yeni özellikler ve ekstra detaylar geliyorken, hazırlanan mod sayesinde geliştirmelere ek olarak rüzgâr animasyonları gibi etkiler de farklılıklar barındırıyor. 2K çözünürlükkalitesinde hazırlanan dokular içeren The Elder Scrolls V: Skyrim modunun oyun içerisindeki tabiat düzenine de etki ettiği, ağaç dizilimi, yerlerde bulunan yapraklar ve kabuklara da özel etkiler sunduğu verilen bilgiler arasında.

Bahsi geçen oyun, piyasaya sürüldüğü 2011 senesinden beri oyun dünyası tarafından yoğun ilgi gören oyunun yaşı ilerlemesine rağmen gündemden düşmediği bir gerçek. Yeniden yapımları ile yaşadığımız sene içerinde de ismini unutturmayan oyun için 2016 yılında The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition adı altında bir paket piyasaya sürülmüş, özellikle grafiklerde geliştirmelere gidilmişti. Ayrıca Nintendo”nun yeni konsolu Nintendo Switch için 2017 senesinde satışa sunulan The Elder Scrolls V: Skyrim, Nintendo firmasının Nintendo Switch konsoluna dair ilk reklam filminde oyunun mobil konsollarda istenilen yerde oynanabileceği irdelenerek konsol satışlarına etki etmesi beklenmişti.

çıktığı günden itibaren 200″den fazla yılın oyunu ödülüne layık görülen The Elder Scrolls V: Skyrim için yapılan yeniliklerin sonu gelecek gibi görünmüyor. Bethesda firması serinin 6. oyunu için ser verip sır vermezken oyuncular ve mod yapımcıları, çok sevilen klasik oyunun unutulmaması için ellerinden geleni yapmaktan geri kalmayacaklar gibi görünüyor. Mod için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilir buraya tıklayarak da moda ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here