Ana sayfa Oyun The Elder Scrolls Online”ın oyuncu sayısı 10 milyonu geçti!

The Elder Scrolls Online”ın oyuncu sayısı 10 milyonu geçti!

0

The Elder Scrolls evreninde geçen ve yeni The Elder Scrolls oyunlarının gelmesine engel olan The Elder Scrolls Online, açıklanan son rakamlara göre 10 milyon oyuncuya ulaşmış durumda. Bethesda yaptığı bu duyurudan sonra 10 milyon barajını geçtikleri için oyunda yeni ve özel etkinlikler düzenleyeceğini açıkladı. Ayrıca oyunun şu anda indirimde olduğunu da belirtelim. World of Warcraft’ın aksine aylık abonelik sistemini tercih etmeyen geliştiriciler, oyunu bir kere satıyorlar.

The Elder Scrolls Online’ın oyuncu sayısı 10 milyonu geçti

çeşitli genişleme paketleri sayesinde oyun içerisinde yeni yeni içerikler ekleyen Bethesda, The Elder Scrolls Online’ı şu anda ilk çıktığı günden bu yana oldukça farklı bir konuma getirdi. Ayrıca bugünden itibaren oyuna başlayacak yeni oyunculara geliştiriciler oyun içi bazı hediyeler de verecek.

Eğer klasik oynanış yapısına sahip MMORPG oyunlarından sıkıldıysanız The Elder Scrolls Onlinesize ilaç gibi gelecektir. Bethesda’nın ortaya koyduğu en sağlam fantastik evrenlerden bir tanesi olan oyunun hikayesi her geçen gün genişletilmeye devam ediliyor. Bakalım The Elder Scrolls Online, bundan sonra nasıl başarılara imza atacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here