Ana sayfa Haber The Elder Scrolls Online”ın beklenen güncellemesi yayınlandı.!

The Elder Scrolls Online”ın beklenen güncellemesi yayınlandı.!

0

The Elder Scrolls Online’ın beklenen güncellemesi yayınlandı. Dragon Bones güncellemesi oyunculara oldukça fazla yeni özellik sunuyor. ZeniMax Online Studios, bugün The Elder Scrolls Online – Dragon Bones adı verilen iki dungeon DLC Oyun Paketi ve bir sürü yeni özellik ve yükseltme içeren ve herkes için ücretsiz bir eklentiye sahip, 2018’in ilk önemli güncellemesi olan PlayStation 4 ve Xbox One’a yönelik ücretsiz güncelleme yayımladı.

Dragon Bones DLC Oyun Paketi, normal ve veteran modlarda olarak iki yeni zindan olan; ScalecallerPeak ve Fang Lair bölümlerini içeriyor. Oyunculara ayrıca, zindanların birine girilmesi durumunda yeni eşyalar ve canavar setleri, koleksiyonlar ve ödüller ile Renegade Dragon Priest maskesi hediye ediliyor. Dragon Bones DLC Oyun Paketi, ESO Plus üyeleri için ücretsizdir ve üye olmayan kullanıcılar Crown Mağazasından satın alabilirler.

Herkes için ücretsiz Update 17, Dragon Bones ile aynı anda sunuluyor. Güncelleme yenilenmiş bir kıyafet sistemi, iki yeni muharebe sahası, oldukça beklenen bir ev depolama sistemi, seviyelendirme ve beceri danışmanları ile savaş için çeşitli stratejik gelişmeler gibi ek oyun özellikleri içeriyor.

Dragon Bones ve Update 17 daha önce 12 Şubat’ta PC ve Mac için piyasaya sürüldü. Dragon Bones ve Update 17 hakkında daha fazla ayrıntı için The Elder Scrolls Online web sitesindeki makaleyi okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here