Ana sayfa Donanım The Elder Scrolls Online için nefesler tutuldu

The Elder Scrolls Online için nefesler tutuldu

0

The Elder Scrolls Online” için nefesler tutuldu. Oyun, 3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59″da Bimeks Osmanbey, Teknosa İstanbul Akasya ve Teknosa İzmir Forum Bornova mağazalarında satılmaya başlanacak. Dünyanın dört bir yanında meraklılarının dört gözle beklediği The Elder Scrolls Online için geri sayım başladı. Oyun severler İstanbul ve İzmir”de 3 ayrı noktada yapılacak özel gece satışları sayesinde sadece saatler sonra “The Elder Scrolls Online“a kavuşacaklar.

 

 

 

The Elder Scrolls Online için nefesler tutuldu

 

 

 

Teknosa İzmir Forum Bornova, Teknosa İstanbul Akasya ve Bimeks Osmanbey 3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59″da, “The Elder Scrolls Online” meraklılarıyla buluşacak. Tutkunlarının geri sayım ile beklediği, Beta versiyonları kullanıcılardan tam not alan oyunda karakterlere, John Cleese, Bill Nighy, Kate Beckinsale, Lynda Carter, Alfred Molina, Michael Gambon, Jennifer Hale, Malcolm McDowell ve Peter Stormare gibi ünlü oyuncular sesleriyle hayat verecek.

 

“The Elder Scrolls Online”, oyunseverlere farklı deneyimler sunuyor

 

Oyun, tüm dünya ile birlikte 4 Nisan”da Türkiye”de satışa sunulacak. Ayrıca Bimeks Osmanbey, Teknosa İstanbul Akasya ve Teknosa İzmir Forum Bornova sabahı bekleyemeyen sabırsız oyuncular için mağaza kapılarını 3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59″da açık tutacak.

 

 

The Elder Scrolls Online için nefesler tutuldu

 

 

 

Oyun, standart paketi 169,99 TL, Imperial Edition paketi 299,99TL, Time Card paketi ise 99,99 TL”den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here