Ana sayfa Oyun The Darkness II

The Darkness II

0

Karanlık yeniden çöküyor
 

2007’nin milyon mertebesinde satış rakamına ulaşan oyunlarından biri olan The Darkness, devam oyunuyla birlikte korku saçmaya ve adrenalin pompalamaya kaldığı yerden devam ediyor. The Darkness II adıyla satışa sunulan oyunda oyuncular bir yandan iki silahıyla ateş ederken, diğer yandan Şeytan Kollarıyla nesnelerin ve düşmanların icabına bakabilecek. Quad-Wielding ile benzersiz bir savaş mekaniği sunan oyun, ışığa karşı karanlığın tematik öğeleri, derin ve sürprizlerle dolu hikayesi ve çizgiroman kökenlerine sadık kalan, el çizimi grafik tekniğiyle ön plana çıkmayı başarıyor.
 
the darkness 2
 
Zengin bir online oyun moduna sahip olan The Darkness II’de orijinal tasarımlı silahlar bulunuyor. Ayrıca oyunda yeni dövüş stilleri ve 4 yeni karakter mevcut. Oyunun single player moduyla paralel giden co-op modu, ciddi anlamda oyuncuları ekran başına bağlayabilmeyi başaracak gibi görünüyor. Oyunun co-op modunun özel bir adı bulunuyor: Vendettas. Maksimum 4 oyuncuya kadar destek verecek olan Vendettas, her bir karakterin Jackie Estacado”nun Brotherhood”u alt etme yolculuğundaki hayati rollerini ortaya serecek. Jackie’nin tek kişilik anlatımındaki önemli noktalarla paralel ilerleyecek olan Vendettas, tematik olarak tek kişilik hikayeye bağlanırken benzersiz, paralel görevler sunarak The Darkness II evrenini genişletmeyi amaçlıyor. The Darkness II’deki her karakter düşmanlarını mümkün olan en vahşi şekillerde öldürmek için benzersiz savaş yeteneklerine sahip olacak. Oyuncular karanlık gücü kullanabilen Inugami, Shoshanna, Jimmy Wilson ve J.P. DuMond karakterleri arasından seçim yapabilecekler.

The Darkness II’de brotherhood, support brotherhood, melee, shield, whip, rookie gibi düşman türleri bulunuyor. Her bir düşman türünün kendisine has hikayesi mevcut. Bu da oyunun senaryo zenginliğine büyük ölçüde katkıda bulunuyor ve oynanışı daha keyifli hale getiriyor. Aral İthalat tarafından ülkemizde de 10 Şubat’ta satışa sunulacak olan The Darkness II, Microsoft Xbox 360, PlayStation 3 ve Windows PC platformları kullanıcıları tarafından oynanabilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here