Ana sayfa Haber The Aristocrats 22 Mart”ta İstanbul”da!

The Aristocrats 22 Mart”ta İstanbul”da!

0

Geçen yıl ağırladığımız ve bizlere müthiş performansı ile inanılmaz anlar yaşatan Guthrie Govan, bu kez yanına Marco Minnemann (Davul) ve Bryan Beller (Bas) gibi iki ayrı devi birden alıp karşımıza geliyor

GUTHRIE GOVAN için fazla söze gerek yok. Şu an yaşayan en iyi gitar virtüözlerinden biri olan Guthrie, kendi solo albümü olan “Erotic Cakes”ten sonra ilk kez yeni parçaları ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Grubun diğer bir önemli ismi olan BRYAN BELLER; Steve Vai, Dethklok, Mike Keanelly gibi çok önemli grup ve sanatçılarla çalışmış sıra dışı bir basçı olarak öne çıkarken, Rock-Fusion ve özellikle bas gitarla ilgilenenler için önemli bir isim olarak dikkat çekiyor.
 

MARCO MINNEMANN ise ayrı bir efsane. özellikle davul dünyasının çok yakından takip ettiği MARCO MINNEMANN, Dream Theater davulcu seçmelerinde de yer almış ; Adrian Belew, Necrophagist, Kreator UKZ gibi farklı soundlara sahip grup/sanatçılarla da çalışmış dahi bir davulcu olarak bu projede yer alıyor. Gecenin önemli konuklarından biri de ünlü bir kemane ustası olan OZAN BİRCAN. Sanatçı, Büyük Şehir Belediye Kent Orkestrası müzisyenlerinden olup aynı zamanda da İ.T.ü”de öğretim görevlisi olarak müzik hayatına devam etmektedir. Yakında yayınlayacağı ilk albümü öncesi bu sahnede yer alacak olan OZAN BİRCAN, Türk Müziği ve enstrümanlarının tanıtımı açısından da önemli olabilecek güzel bir performans sunacaktır.

22 Mart 2012 akşamı kimseye söz vermeyin! Her zaman görmeye alışık olmadığımız bu üç büyük devin sahnesi, müzisyen olan ve olmayan herkesi derinden etkileyecektir. İndigo Pub Bar”da saat 21.00 de sahne alacak THE ARISTOCRATS, güzel sürprizleri ve performansları ile huzurlarınızda olacak.


Bilet Satış Noktaları:

Hammer Müzik – Kadıköy
TNT Müzik – Kadıköy
Stage Müzik – Kadıköy
Mephisto – Beyoğlu
Pena Müzik – Beşiktaş
Pera Musical Instruments – Tünel/Beyoğlu
Biletix: http://web03.biletix.com/etkinlik/NLVM6/ISTANBUL/tr

 

22 Mart Perşembe günü, saat 15.00 de beyoğlu mephisto kitabevinde gerçekleşecek imza gününü kaçırmayın.

 

Guthrie, Marco ve Bryan’dan İstanbul Konseri ile ilgili mesaj var!
 

 


 


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here