Ana sayfa Oyun Tetris hayranlarına müjde

Tetris hayranlarına müjde

0

Tetris Party Deluxe, Nintendo ile sevenleriyle tekrar buluşuyor.

İlk Tetris oyununun çıkışından 25 sene sonra, Tetris Party Deluxe, 3 Eylül 2010 tarihinden itibaren Nintendo DS ve Wii versiyonlarıyla raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Tetris Party”nin yeni versiyonu, hem yılların eskitemediği Tetris fanatiklerine hem de Tetris ile ilk defa tanışacaklar için eğlence dolu seçenekler sunuyor. Tetris Party Deluxe içerdiği 20″den fazla oyun modu, internet üzerinden savaşlar ve çoklu oyuncu desteği ile 7″den 77″e herkesin eğlencesi olacak.
Tetris Party Deluxe, bulmaca severleri, klasik Tetris oyun modlarının yanı sıra birçok geliştirilmiş yeni oyun moduyla karşılıyor. Kendi bulmacalarınızı yaratabildiğiniz Tetris”te oyunun sunduğu “Oyun İçi İstatistikleri” ile ilerlemenizi takip edebilecek ve 130″dan fazla başarı ödülünü de toplayabileceksiniz. Tetris Party Deluxe”u Wii”de Mii karakterlerinizle oynarken isterseniz Wii kumandasının özelliklerinden faydalanarak yeni oynanış veya Classic Controller ile nostaljik oynama stillerini de keşfedebilirsiniz. Daha fazla eğlence arayan Tetris tutkunları, “Wii Denge Tahtası”nı veya “Wii Wheel”ı da oyunda kullanabilirler. Geliştirilmiş çoklu oyuncu mod”ları sayesinde tek konsol üzerinden arkadaşlarınız veya aileniz ile 4 kişiye kadar ayrıca Nintendo Wi-Fi internet bağlantısı üzerinden 6 kişiye kadar Tetris keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

Tetris Party Deluxe oyununu Nintendo DS el konsollarında oynayacakları da yeni özellikler bekliyor. 8 farklı çoklu oyuncu modu ile diğer oyuncularla yerel olarak Tetris”i oynamanız mümkün. Arkadaş grubuyla oynamaktan sıkılanlar, Nintendo Wi-Fi bağlantısı ile “Dünya Savaşları”na bağlanabiliyorlar. 4 kişinin karşılıklı en iyi Tetris oyuncusu olmak için kapıştığı “Dünya Savaşı” modunu internete bağlanarak da oynayabilirsiniz. Buna ek olarak “Arkadaş Savaşı Lobisi”nde Nintendo DS”in dahili mikrofonunu kullanarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.
 

3 Eylül 2010″u ajandanıza kaydedin, Tetris Party Deluxe, Nintendo DS ve Wii için geliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here