Ana sayfa Haber Tesla Autopilot Konusunda Agresifleşti

Tesla Autopilot Konusunda Agresifleşti

0

Tesla, tam otomatik sürüş sistemi denemelerinin bir parçası olarak yeni Autopilot donanımını test etmek için daha fazla insan arıyor. Elon Musk; sistemin beta test süresi boyunca birkaç yüz daha fazla katılımcı bulması için çalışanlara bir e-posta daha gönderdi.

Tesla Nasıl Bir Şirket Politikası İzleyecek ?

Otomobil; tam otomatik sürüş kabiliyeti vermek için tasarladığı sinir ağları bilgisayarı olan Donanım 3’ün  lansmanına yönelik hazırlıkların bir parçası henüz yeni yeni tamamlandı. Daha önceden bununla ilgili defalarca başarısız sonuç elde edilmişti.

İlgili Haber: Tesla kendi kendine sürüş modunu kapattı

Musk; ilk öne çıkıp dahili test programına katılmak için gönüllü 100 ila 200 kişiyi geri Eylül ayında teste çağırdı. Tam Kendi Kendine Sürüş Yeteneği paketi, otomobilin fiyatının üstüne ek olarak 8,000 dolar tutuyor. Tesla şirketi bunu daha çok ek bir yazılım olarak kullanmak istiyor.

Her zaman olduğu gibi bazı kesimler, bunun şirektin sorumluluktan kaçmak için yaptığını söylese bile durum çok daha farklı. Musk otonom sürüşe çok önem verdiği için bunu ayrı bir yazılım olarak geliştirmek istiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here