Ana sayfa Haber Temellerini yapay zekaya dayandıran CorelDRAW Graphics Suite 2017 paketi duyuruldu!

Temellerini yapay zekaya dayandıran CorelDRAW Graphics Suite 2017 paketi duyuruldu!

0

Tasarımcılara diğer vektörel uygulamalarda bulunmayan yeni, pratik yaratıcılık deneyimi sağlayan, Corel”in amiral gemisi grafik yazılımının son sürümü CorelDRAW Graphics Suite 2017 çıktı. LiveSketch ile elle çizilen darbeler akıllıca yorumlanıyor, ayarlanıyor ve var olan vektör eğrilerle birleştiriliyor, böylece doğrudan kalem kullanan aygıtlarla taslak çizmek kolaylaşıyor. özellikle Windows için geliştirilen, sektörün en güçlü grafik çözümü CorelDRAW Graphics Suite 2017 yeni iş akışı geliştirmeleri sunuyor, ek olarak gelişmiş stylus ve dokunmatik aygıtlar, Microsoft Surface Dial ve Ultra HD 5K monitörler gibi en yeni teknolojiler için destek sağlıyor.

“Vektörel tasarım programı, başlangıçtan itibaren sanatçıları matematiksel bir yönlendirmeyle çalışmaya zorluyor. Kendinizi geometrik şekiller, bileşik çizgiler ve bezier eğrileri bazında düşünecek şekilde eğittiğinizde, tasarım süreci yaratıcılığın başladığı yerden, yani basitçe çizme keyfinden, uzaklaşıyor ” diye açıklıyor,

Corel Genel ürün Başkan Yardımcısı Gérard Métrailler. “CorelDRAW 2017 içindeki yeni LiveSketch aracı, Windows donanımındaki son gelişmeler ve otomatik öğrenme gücünün avantajını kullanarak, ilk kez vektörel illüstrasyona eğlence ve kağıt kalemle illüstrasyon oluşturma deneyimi kazandırıyor. Bu yeni yaratıcı ortamda, kullanılmakta olan teknoloji görünmez oluyor.”

X8 sürümünü takip eden CorelDRAW Graphics Suite 2017, kullanıcılarca talep edilen iş akışı geliştirmeleriyle üretkenliği arttırıyor ve sürekli gelişen teknolojilere odaklanarak yaratıcılığı tetikliyor:

Devrimsel yeni LiveSketch aracı: LiveSketch, kağıt ve kalemle çizme hissini yaratan, doğal bir vektörel çizim  deneyimini anlamak ve sunmak için sinir sistemi benzeri bir ağ gücünü kullanıyor. üst üste darbeler, kesikli çizgiler hatta karalamalar dahil çizim stillerini sorgulayan ve anlayan akıllı bir araçla, kullanıcılar ilk kez serbest formda vektörel eğrileri doğrudan kalemli aygıtları kullanarak yapabilecekler. LiveSketch sadece yaratıcılığı geliştirmekle kalmıyor, tasarıma doğrudan ekranda başlanmasını sağlayarak, kağıda çizme, tarama ve vektöre dönüştürme işlemlerini de ortadan kaldırarak zaman kazandırıyor.

Gelişmiş noktalar, tutaçlar ve vektör önizleme: Yeniden tasarlanan noktalar ve tutaçlar sayesinde daha hızlı ve sezgisel nokta manipülasyonu yapabilirsiniz. Artık, her bir nokta tipine farklı bir şekil atanabiliyor, böylece cusp, smooth ve symmetrical noktaları kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Tasarımınızdaki artalanın üzerinde rahatlıkla görebilmeniz için, nokta ve eğrilerin vektörel önizlemesi geliştirildi. Nesne dolguları ve şeffaflığı için etkileşimli sürgüler, daha görünür olacak şekilde geliştirildi.

Yeni dokunmatik dostu arayüz: Hareket halindeyken çizim yapmak ve dokunarak veya bir stylus ile hızlı düzeltmeler için Tablet Modunu kullanın. Yeni Touch arayüzü, çizim pencerenizin boyutunu büyüterek çalışma arayüzünü akışkanlaştırır. Tek bir hareketle kaydırarak ve yakınlaştırarak daha hızlı çalışın. Klavyeyi yeniden bağladığınızda otomatik olarak masaüstü çalışma arayüzüne dönün, Tablet modunda sizin için en uygun olan arayüzü seçin.

Güçlü stylus geliştirmeleri: Surface Studio, Surface Pen ve Surface Dial için doğal destek, ek olarak Wacom stylus ve tabletleri için gelişmiş destekle çok daha doğal çizim deneyiminin keyfini çıkarın ve etkileyici sonuçlar elde edin. İlgili kontrollere hızlıca erişin ve stylus özelliklerini hızlıca seçin. çeşitli araç ve efektleri kullanırken, RTS-uyumlu stylus basınç, eğim, hareket ve dönme hareketlerinin avantajını kullanın.

Eski çalışma arayüzlerini içe alma: önceki ortamlarınızı doğrudan yeni CorelDRAW Graphics Suite 2017 içine alın ve kaldığınız yerden çalışmaya devam edin. X6, X7 ve X8 sürümlerinde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma arayüzlerini kullanın.

Herhangi bir boyuttaki projeler için ideal – logo tasarımından web grafiklerine, billboard tasarımına – CorelDRAW Graphics Suite 2017 içeriği:

CorelDRAW 2017: Sezgisel vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı uygulaması
Corel® PHOTO-PAINT 2017: Profesyonel görüntü işleme uygulaması
Corel Font Manager 2017: Güçlü font yönetimi
Corel® PowerTRACE 2017: Biteşlemden vektöre dönüştürme uygulaması (CorelDRAW 2017 içinde)
Corel CONNECT 2017: Content Exchange ve lokal bilgisayardaki dijital varlıklara erişin
Corel Website Creator: Web sitesi tasarım uygulaması
Corel CAPTURE 2017: Tek tıklamada yakalama uygulaması
PhotoZoom Pro 4: Corel PHOTO-PAINT programındaki dijital resimleri dışa verme ve büyütme eklentisi

CorelDRAW Graphics Suite 2017 içeriği: 10.000 clipart ve dijital resim; 2000 yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf; 1000″den fazla font; 350 profesyonel tasarlanmış şablon; 2000 araç şablonu; 500″den fazla etkileşimli çerçeve ve fotoğraf çerçeveleri; 600″den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgular; uzmanlardan fikirler, ürün ipuçları, 5 saatten fazla eğitim videosu ve dahası.

CorelDRAW Graphics Suite 2017 paketindekilerin tam listesi 15-günlük ücretsiz deneme sürümünü indirmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin www.corelturkiye.com

Müşteriler iki esnek satın alma seçeneğinden birini seçebilir:

Kalıcı Lisans: Bir kez ödeme yapın, ürüne kalıcı olarak sahip olun; kutu veya elektronik teslimat olarak alınabilir.
Abonelik: ürünü kullanmak için aylık veya yıllık olarak ödeme yapın; abonelik geçerli olduğu sürece en son sürümü edinin.

CorelDRAW Graphics Suite 2017, kalıcı lisans müşterilerine Upgrade Programı”na kaydolup, uygun bir maliyetle en son tasarım araçları, dosya uyumluluğu ve en son teknoloji ile çalışmayı garantiye alma olanağı sunuyor. Hesabınız etkin olduğu sürece, yayınlanır yayınlanmaz otomatik olarak en son sürümü edinirsiniz.

Kurumsal müşteriler, ağda dağıtma ve sanallaştırma gibi olanaklar sunan toplu lisanslama ve bakımın avantajını değerlendirebilirler.

Satış Durumu ve ücretlendirme

CorelDRAW Graphics Suite 2017 artık İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Hollandaca, Lehçe, çekçe, Rusça, Basitleştirilmiş çince, Geleneksel çince, Türkçe ve Japonca olarak kullanılabilir. Yazılımı sitemizden indirebilirsiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here