Ana sayfa Donanım Telefonunuzu 15 dakikada şarj etmek ister misiniz?

Telefonunuzu 15 dakikada şarj etmek ister misiniz?

0

Hatta bu uğurda, her gün bir kaç saatimizi elektrik prizlerine bağımlı olarak geçiriyoruz. üstelik hayatımızdaki teknolojik aletlerin sayısı arttıkça, azalan pillerin stresleri, biten şarjlar, yeniden doldurmak için beklemeler, kablo arayışları da artıyor. Sadece akıllı telefonlarımız değil bizi prizlere mahkum eden; tabletler, bluetooth kulaklıklar, akıllı saatler, bileklikler, e-kitap okuyucular…

UNU, yeni piyasaya çıkardığı Ultrapak isimli ürünle, bu sorunu sonsuza kadar tarihe gömüyor. Artık akıllı telefonlarınızı sadece 15 dakikada şarj edebileceksiniz.

Gerçekten de, ürünle yapılan deneylerde, standart duvar prizi ile tam iki saatte tam şarj olan bir iPhone 5S’in, Ultrapak ile sadece 15 dakikada tam şarj olduğu gözlenmiş. İşin sırrı Ultra-X isimli bir teknolojide gizli. Bu teknoloji, hızı 8 kata kadar arttıran A+ lityum polimer pillerden oluşuyor. 

Ultrapak’lar, üzerlerinde kalan batarya gücünü gösteren bir LED ekran barındırıyor. Böylece, acil durumlar için kenarda ne kadar saklı gücünüz kaldığını biliyorsunuz. 

10 bin mAH’lık Ultrapak Tour, çift USB çıkışına sahip, yani aynı anda iki cihazı şarj edebiliyor ve fiyatı 99.99 dolar. Daha küçük olan Ultrapak Go ise 3 bin mAH ve tek USB çıkışlı, fiyatı ise 59.99 dolar. İki ürün de şu an ön siparişte ve 24 Ağustos’tan itibaren sahiplerine gönderilecek.

ultrapak1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here