Ana sayfa Haber Telefonlar Artık Katlanabilir Olacak

Telefonlar Artık Katlanabilir Olacak

0

Bundan kısa bir süre önce Samsung markası, galaxy note serisiyle 6.0 inç sınırlarını aşmaya çalışırken yeni bir haber geldi. Huawei katlanabilir bir cep telefonu mu yapacak ? Bilindiği üzere cep telefonları artık çok fonksiyonlu olarak kullanılabiliyor. Dilediğimiz gibi office programları aracılığıyla word yazıları yazabilmekle birlikte, aynı zamanda Photoshop programlarıyla fotoğraf düzenleme işlemlerini gerçekleştirme imkanımız oluyor. Her ne kadar cep telefonları işletim sistemi olarak da bilgisayar hızına yaklaşsa bile, yine de ortada büyük bir problem var. Maalesefki ekran boyutu henüz tam olarak çözülmüş bir problem değil.

Huawei Bu Problemi Ortadan Kaldıracak

Katıldığı bir programda konuşan Huawei Ceo’su tüm bu olumsuz durumların farkında olduklarını ve artık cep btelefonlarının bilgisayarların yerini alması gerektiğini söyledi. Ancak bunun hemen gerçekleşmeyeceğini ve biraz zaman alacağını ifade etti. Huawei’nin katlanabilir cep telefonu konusunda artık sonlara yaklaştığını ve birkaç yıl sonra bunların piyasaya çıkmaya başlayacağını söyledi. Şu anda Samsung firmasının da katlanabilir telefon hamlesi bulunuyor ve birkaç yıl içerisinde bunu piyasaya çıkaracağı tahmin ediliyor.

 

Huawei katlanabilir telefon
Huawei katlanabilir telefon

Katlanabilir Telefonlarla İlgili Soru İşaretleri

Her ne kadar teknoloji ve akıllı telefon dünyasında bu haber heyecan yaratsa bile, yine de soru işaretleri akıllarda yer edinmeye devam ediyor. Katlanabilir telefonların ekran esnekliğinin nasıl sağlanacağı ve bunun ekran kalitesine etkisi en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Kısa bir zaman içerisinde tüm bu soru işaretlerinin giderileceği tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here