Telefon alma planlarınızı neden bir kaç ay ertelemelisiniz?

Samsung Galaxy S8 ve Google Pixel gibi cazip modellere rağmen biraz daha beklemek yerinde olacak

Samsung Galaxy S8 ve Google Pixel XL 2017’nin en popüler iki Android akıllı telefonları. Bununla birlikte ikisini de şu anda satın almamalısınız. Her ne kadar muhteşem kameraları, Android işletim sistemleri ve büyük, hoş kıvrımlara sahip ekranlarıyla iştah kabartıyor olsalar da, biraz daha beklemenizi tavsiye ediyoruz. Neden mi ?

Çünkü tüm önemli ve popüler telefonlar yılın ikinci yarısında çıkıyorlar. Yani, her ne kadar Galaxy S8 ve S8+ çok güzel telefonlar olsalar da, beklemek daha yerinde olacak. Sırf Galaxy Note 8 yakında çıkacak diye değil. Bunun birkaç nedeni daha var.

Samsung Galaxy Note 8’in çıkışı

Samsung’un en büyük, en iyi, en hızlı amiral gemisi akıllı telefonu. Note 7’nin geçtiğimiz yıl uğradığı başarısızlıktan sonra Samsung yeni model için çok sayıda geliştirme planladı.

Note 8, 6.3-inch büyüklüğünde, kenardan kenara ve eğimli ekranıyla daha büyük bir görüntü alanı sunacak. Arkada bulunan iki kamera ise, iPhone 8’e meydan okuyacak. Temelde Galaxy S8+’dan biraz daha büyük ve daha iyi olacak. Aynı zamanda 6GB RAM, S-Pen stylus kalem, ve arka yüzdeki iki kamerayla edineceğiniz bir ton fantastik özellikleri de unutmayalım.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam