Ana sayfa İnternet Teknomelek Turkcell mağazalarında

Teknomelek Turkcell mağazalarında

0

Unite Bilgi Teknolojileri AŞ”nin, teknolojiyi kullanan ve kullanırken sorun yaşayan herkes için sunduğu, Türkiye”nin ilk uzaktan destek hizmet paketi artık Turkcell Mağazalarında

Teknomelek 7/24 uzaktan destek hizmet paketine Turkcell mağazalarından satın aldığınız herhangi bir Akıllı Telefon, Notebook veya Tablet PC ile birlikte ücretsiz sahip olabilirsiniz. Hizmet paketini dilerseniz tek başına da satın alabilirsiniz.
 

Teknomelek, “Teknoloji Sorunsa çözüm Burada” sloganıyla, Akıllı Telefonunuzda, Notebook veya Tablet PC”nizde karşılaştığınız her türlü teknolojik sorunu, anında çözüyor.

Sistem nasıl işliyor?
Teknomelek karşılaşabileceğiniz her türlü teknolojik soruna, anında, uzaktan erişim ya da çağrı merkezi aracılığıyla çözüm sunmayı hedefliyor. Uzaktan anında destek konusunda Türkiye”deki açığı ve potansiyeli ortaya çıkaran Teknomelek kısa sürede 15 bin KOBİ ye hizmet vermeye başladı.


Teknomelek”in çözüm odaklı sistemi nasıl işleyecek?

Kullanıcılar, e-mail ya da çağrı merkezi aracılığıyla Teknomelek”in IT uzmanlarına, karşılaştıkları sorunla ilgili çağrı bırakacak. çağrıyı alan Teknomelek IT uzmanları ise, sorun yaşanan cihaza uzaktan bağlanarak, sorunu tespit edip, gerekli programları yükledikten sonra, cihazı yeniden çalışmaya hazır hale getirerek, sorunu giderecek.

Teknomelek destek hizmet paketi kapsamında ise her model ve markada masaüstü, dizüstü, tablet, netbook bilgisayar ve bu bilgisayarlara ait yazıcı, ADSL modem, harici hard disk sürücüler, Windows ve IOS işletim sistemlerinin tüm versiyon ve sürümleri ile her marka akıllı telefonlar yer alıyor.

Teknomelek uzmanlarına, çağrı merkezi, web sitesi üzerinden canlı görüşme ve uzaktan bağlantı gibi alternatif ve kolay erişim imkânları ile 7/24 ulaşabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here