Ana sayfa Donanım Teknolojinin yeni ikonu: NX90

Teknolojinin yeni ikonu: NX90

0

Bir Notebooktan çok Daha ötesini Arayanlar İçin Türkiye Pazarında…

Multimedya ve çağdaş tasarımda ulaşılan en son nokta olarak Türkiye lansmanı gerçekleştirilen ASUS NX90; stili ve teknolojisi ile bir notebooktan çok daha ötesini sunuyor. NX90″ın etkileyici görüntüsü ve performansı, notebook çağında yeni bir devrin başladığının göstergesi oluyor.
ASUS Golden Ear ekibi ve Bang & Olufsen ICEpower tarafından ortaklaşa geliştirilen SonicMaster ses teknolojisi, ödüllü tasarımcı David Lewis ve ekibinin hünerli elleriyle buluşup NX90″ı bir stil ikonuna dönüştürüyor.

 

 

Eşsiz tasarımı ile geleneksel notebook algısını değiştiren ASUS NX90; kristal netliğinde ses üretimi, derin ve zengin bas sesleri ve çevresel ses sistemi ile kullanıcısına muhteşem bir ses deneyimi sunuyor. Bundan böyle tüm bilgisayarların ses sistemlerinin değerlendirilmesinde önemli bir kilometre taşı olacak olan SonicMaster, NX90″ın ekran boyunca konumlandırılmış hoparlörleri ile dizüstü bilgisayarlarda şimdiye kadar duymadığınız netlikte ve farklılıkta bir ses kalitesi vaat ediyor:  
Büyüsü tıpkı canlı bir konser dinliyormuşçasına yüksek tanımlı bir ses kalitesi ile etrafınızı sarıyor. NX90″nın bulunduğu ortamın havasını anında değiştiren alüminyum kasası, 18.4″ inçlik heyecan veren geniş ekranı, iki elle kullanımına izin veren ve sanal bir mouse işlevi gören çift touch pad tasarımı (ve daha birçok kendine has özelliği!) onu ev veya ofisinizin stil ikonu yapmaya hazır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here