Ana sayfa Donanım Teknoloji ve tasarım bir arada: JBL Onbeat Air

Teknoloji ve tasarım bir arada: JBL Onbeat Air

0

JBL “in iPod, iPhone ve iPad”le birlikte kulanılabilecek yenilenmiş docklu hoparlörü JBL OnBeat Air Türkiye”de satışa sunuldu

Müzik severler , müzik dinleme tarzlarında devrim yaratacak olan Air Play teknolojisi sayesinde, bulundukları yerden On Beat Air ile 10.1 sürümlü iTunes üzerinden PC ve MAC bilgisayarlarla, iPad, iPod ve sürümü İOS 4.2 veya daha yeni iPhone içindeki müzikleri kablosuz olarak dinleyebilecekler. Wi-Fi network bağlantısıyla uyumlu olacak bu cihazlarla uzaktan kumandanız sayesinde istediğiniz şarkıyı veya müzik listesini kontrol edebilir ve çalabilirsiniz. JBL On Beat Air sadece güçlü bir müzik sistemi özelliği ile ön plana çıkmıyor .
JBL OnBeat Air
OnBeat Air yenilenmiş dock”una yerleştirdiğiniz iPod, iPhone ve iPad”inizi senkronize ve şarj ediyor. Dönebilir dock”u sayesinde iPhone ve iPad”nizde bulunan görüntüleri yatay ve dikey izleyebilir, opsiyonel olarak temin edebileceğiniz kompozit kablosu sayesinde fotoğraf ve videolarınızı TV”ye gönderebilirsiniz. Tam erişimli çift Phoneix dönüştürücüsü ve bilgisayarla optimize DSP dengeleme özelliği sayesinde On Beat Air, JBL”in temiz ve dinamik sesini 360 derece etrafa verebilme özelliğine sahip. JBL ürünlerinden beklediğiniz üstün performans , JBL mühendisleri tarafından şimdiye kadar üretilen en iyi dock”lu hoparlörlerden olan On Beat Air ile müzik severlerin beğenisine  sunulmuş.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here