Ana sayfa Oyun Tek Jeton oyunseverlerle TRT Okul”da eğleniyor!

Tek Jeton oyunseverlerle TRT Okul”da eğleniyor!

0

TRT Okul eğlence programlarına Tek Jeton ile bir yenisini ekliyor

En ilgi çekici oyunların inceleneceği, çok özel ve eğlenceli dosya konularının yer alacağı Tek Jeton, Türkiye”nin “tek” oyun programı olma özelliğini de taşıyor.

Bilgisayar, konsol ve mobil oyunlarının konu alındığı Tek Jeton, Burak Aydoğan ve Tolgay Karabulut”un sunuculuğunda, Bora Eriş”in seslendirmeleriyle Cuma geceleri saat xx”de ekranlardaki yerini alıyor. Tek Jeton”da, piyasaya çıkan en ilgi çekici oyunlar iyi ve kötü yönleriyle masaya yatırılırken, en eğlenceli dosya konularıyla da oyunlara hayatının bir dönemi temas etmiş herkesi ekran başına topluyor. Oyun dünyasından önemli isimler ve bilgisayar oyunlarından vazgeçemeyen ünlüler programa konuk olarak katılıyor.


 

Bilgisayar oyunları dünyası TRT Okul ekranlarında 2 Mart”tan itibaren Cuma geceleri saat 22:30″da izleyicilerle buluşuyor. En ilgi çekici oyunların inceleneceği, çok özel ve eğlenceli dosya konularının yer alacağı Tek Jeton, Türkiye”nin “tek” oyun programı olma özelliğini de taşıyor.
 

En etkileyici oyun fragmanları, haftanın en çok satanları ve oyunlarla ilgili parodiler de programın içeriğindeki yerini alıyor. Tek Jeton programının temel amacı, müzikten sonra dünyanın en büyük ikinci eğlence sektörü konumundaki bilgisayar ve konsol oyunları dünyasındaki yenilikleri herkesin rahatlıkla anlayabileceği bir dilde izleyiciye aktarabilmek. Oyun tüketiminde hem yaş anlamındaki gerekli sosyal bilinci oluşturmak hem de sosyalleşmenin arka plana atılmasını engellemek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here