Ana sayfa Haber Tek elle kullanım ve bilgisayarla zahmetsiz link paylaşımı artık mümkün!

Tek elle kullanım ve bilgisayarla zahmetsiz link paylaşımı artık mümkün!

0

Opera tarafından bir anda tanıtılan yeni mobil internet tarayıcısı, alandaki herkesi şaşırttı. Tek elle kullanım ve bilgisayar başta diğer cihazlarla etkileşim fikri üzerine kurulu yeni tarayıcı Chrome’un varlığında bakalım dikkate alınacak bir başarı gösterebilecek mi? 

Android işletim sistemi üzerinde şuan için kral Chrome olsa da diğer tarayıcılar da son derece popüler ve kendilerine özel bir kullanıcı kitlesine sahipler. Bu tarayıcılar arasında olan Opera, var olan sürümlerinin arasına bir yenisini daha ekledi. Bu sürüm, tek elle hızlı kullanıma odaklanacak hareketsel kullanım tabanında çalışıyor ve bilgisayar ile Flow aracılığıyla kolay içerik aktarımı sunuyor. Uygulamanın direkt olarak mobil odaklı olması, hızlı arama gibi özelliklerin olmazsa olmaz oluşunu getiriyor. 

QR kod tarama ve anında arama özellikli mobil tarayıcı! 

Uygulamada her zaman görünür konumda olan hızlı erişim butonu, tek elle kullanımın merkezi olacak ve temel fonksiyonlara hızlı erişim sağlayacak. Bu fonksiyonlar arasında sekme değiştirme, aktif sekmeyi kapatma, arama yapma, QR kod tarama ve daha fazlası bulunuyor. 

Opera’nın açıklamasına göre Flow sistemi uçtan uca şifrelenmiş durumda ve kullanıcılara tam güvenlik sağlıyor. Uygulamaya yerleştirilmiş gömülü reklam engelleyici dilenirse aktive edilerek kullanılabiliyor. Reklam engelleyici, içerik üreticileri desteklemek adına rahatsız edici olmayan reklamlara izin veriyor ancak sinir bozucu olanları engelleyerek sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here