Ana sayfa Donanım TECPRO dijital baskı çözümlerini sunacak

TECPRO dijital baskı çözümlerini sunacak

0

Türkiye”nin önemli dijital baskı teknolojileri tedarikçilerinden Tecpro, 11-14 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Sign İstanbul fuarında yerini alıyor. Firmanın çalışmaları ve fuara dönük beklentileri hakkında Tecpro Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü İbrahim İlhan açıklamalarda bulundu.  İlhan fuarda Türkiye tek distribütörlüğünü yürüttükleri Epson“un iç mekan profesyonel fotoğraf baskı yazıcılarının yanı sıra F6000F7000 ve F7100 gibi EPSON süblimasyon tekstil yazıcılarını tanıtacaklarını söyledi.  Tecpro“nun ayrıca Sign İstanbul fuarında kendi markası olan papertec süblimasyon kağıtlarını da ziyaretçilerine tanıtacaklarını ifade eden İlhan,  baskı kalitesinin yanında güvenceli firma hizmetlerini tanıtmanın birinci öncelikleri olduğunun altını çizdi.

Epson”un ödüllü Tshirt Baskı  Makinası SureColor F2000 Sergilenecek

EPSON”un t-shirt baskı makinası SureColor F2000“ı ziyaretçilere sunacaklarını belirten İbrahim İlhan, bu makinanın, bu yıl Avrupa Dijital Baskı Birliği”nden “En iyi direkt tekstil yazıcısı” ödülünü aldığını hatırlattı. Bu makinada Epson tarafından geliştirilen özel bir yazılım ile mürekkep kullanımının kontrol edilerek minimum maliyetle yüksek kalitede baskı almanın mümkün olduğunu kaydeden İlhan, bunun küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir ürün olduğunu savundu. Ayrıca, Epson”un beyaz renk tekstil boyasının kullanıldığı bu ürünün hem fuarda hem de pazarda dikkat çekeceğini belirtti.

Tecpro”nun fuar standında 44 inç süblimasyon yazıcı EPSON SureColor F6000,  64 inç yazıcı EPSON SureColor F7000 ve F7100“yi ziyaretçiler yakından inceleyebilecek. İlhan makinaların kafalarla beraber orijinal EPSON tekstil boyaları kullandığı takdirde 2 yıl süreyle garanti altında olduğunu açıkladı. Müşterilerin iş kaçıracağı durumlardaki ani müdahaleler yerine, makine ve sistemi koruyan kurumsal servis anlayışı ile 3 ayda bir ücretsiz periyodik bakım sağladıklarını da belirten İbrahim İlhan; “ürün alımından boya ve servis tedariğine kadar tüm süreci tek bir noktadan kurumsal bir şekilde temin etmeleri süblümasyon baskı yapan işletmelerin bizi tercih etmesi için en önemli etken diye düşünmekteyiz” şeklinde konuştu.

tecpro dijital baskı

 

Pazarda sağlam adımlarla ilerliyoruz

Tecpro Bilgi Teknolojilerinin verdiği hizmet ve çözümlerle pazarda sağlam adımlarla ilerlediğini dile getiren İbrahim İlhan, önceliklerinin kaliteli baskı ve satın alma sonrası hizmetlerde güvence arayan müşterilere ulaşmak olduğunu yineledi. İlhan şunları söyledi; “üreticimiz Epson bildiğiniz üzere Piezo kafa yapısının yaratıcısı, tekstil baskı ürünlerine yönelik geliştirdiği yeni baskı kafaları ile son derece başarılı sonuçlar alıyoruz. Bu yıl ülkemizde 30″dan fazla müşterimiz ürünlerimizi kullanmaya başladı. Tecpro”nun kesintisiz satış sonrası hizmetlerinden ve kurumsal servis güvencesinden faydalanıyorlar. Her memnun müşteri bize birçok yeni müşterinin kapısını açıyor.”

2014 pazar hedefleri hakkında da bilgi veren İlhan, temel hedeflerinin birçok bileşeni olan süblimasyon transfer baskı işinde komple çözüm sunmak olduğunu belirtti. İlhan bu alandaki çalışmaları yürütmek için faaliyete geçirdikleri EPSON Demo Merkezi”nin müşteriler tarafından büyük bir beğeni kazandığını aktardı. “İlgili kitle bildiği iş kolunda, kendi ortamında ve aynı dili konuşan uzman kadromuz eşliğinde tüm baskı denemelerini satış öncesinde alabiliyor. Müşterimizin ürünü satın almadan önce onu her yönüyle test etmesini ve denemeler yapmasını tercih ediyoruz. çünkü markamızın ve firmamızın farklılığı bu süreçte ortaya çıkıyor diyerek sözlerini noktaladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here