Ana sayfa Haber Technotoday”den okuyucularına Rock FM parti davetiyesi!

Technotoday”den okuyucularına Rock FM parti davetiyesi!

0

Rock FM partisine davetiye kazanmak ister misiniz?

Rock FM, 17 Mart 2011 Perşembe gecesi Jolly Joker Balans”ta verecegi görkemli doğumgünü partisi ile 13. yaşını kutluyor. Rock FM, 15 Mart 1998 tarihinde yayına ilk başladığı tarihten itibaren “Türkiye”nin Tek Rock Radyosu” sloganıyla 13 yıldır yerli & yabancı rock müziği ve türevlerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.
rock fm

Rock FM partisine davetiye kazanmak için Technotoday Forum’da, Rock FM programlarından ya da programcılarından 5 ini doğru yazan,  5 kişiye davetiye verilecektir.

17 Mart”ta Jolly Joker Balans”ta gerçekleşecek olan “Rock Fm 13 Yaşında Partisi” zengin içeriği ile adeta bir festival havasında geçecek. Partide Aylin Aslım, Dört x Dört, Aydilge ve Rock Fm programcılarından oluşan RadyoKafa canlı performanslarının yanında; Mesut Süre & İlker Gümüşoluk stand up showları; Arka Koltuk, Rabarba, Gitarist, +5-5, Berber Dükkanı, Cover Station, Tek Jeton, Blues Perişan, Longplay, Akşam Treni, 7. Cadde, 12 gibi Rock Fm”in köşetaşı olmuş programlarının geceye özel DJ Setleri ve katılımcılar için Sony Guitar Hero standları yer alacak.

Yer : Jolly Joker, Istiklal Cd
Zaman: 17 Mart Perşembe · 20:00 – 23:00

Davetiye kazanmak için tıkla!

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here