Ana sayfa Donanım TECHNOPC NANO2 ailesi ile eğlenin

TECHNOPC NANO2 ailesi ile eğlenin

0

Küçük boyutları sayesinde dikkatleri üzerine toplayan TECHNOPC NANO2 serisi bilgisayarınızdaki tüm içerikleri salondaki dev ekranlı televizyonunuzda görüntüleme şansı sunuyor

İnternet deneyimini de sıra dışı bir hale dönüştüren TECHNOPC NANO2 ailesi Intel”in Core i3 / Core i5 işlemcilerinden güç alıyor ve multimedya açısından oldukça güçlü seçenekler içeriyor. Yüksek performansına karşın 65W gibi oldukça düşük bir güç tüketimine sahip olan ürünler yüzde 70″e varan enerji tasarrufu sağlayarak bütçenizi koruyor. Aynı zamanda sıfır desibel gürültü seviyesi ile ürünler tamamen sessiz çalışıyor ve diğer birçok küçük boyutlu bilgisayarın aksine rahatsız edici bir gürültü oluşturmuyor.
TECHNOPC NANO2 ailesinin en önemli özelliklerinden bir diğeri de VESA bağlantısına sahip olması. VESA desteği ile birçok LCD monitör ve televizyonun arkasına kolaylıkla montaj yapabilir ve kasayı ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece daha derli toplu ofis, çalışma odası veya salonlar mümkün olabiliyor. Elbette TECHNOPC NANO2 ailesi böylelikle çağrı merkezleri, kamu daireleri, belediyeler ve eğitim kurumları için de vazgeçilmez bir seçenek hale geliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here