Ana sayfa Haber TDK Life On Record simdi Extreme Audio”da!

TDK Life On Record simdi Extreme Audio”da!

0

Analog tasarımı ile ödülleri topluyor, dijital özellikleri ile kıskandırıyor!

1935 yılından bu yana, kaliteli ürünlere imzasını atan TDK, yeni retro tasarımları, dijital dünyanın getirdiği hassas ayarlar ve geniş bağlanabilirlik özelliklerini biraraya getiren Hi-Fi sistemleri şimdi Extreme Audio”da…

Dünyanın 4 kıtasında yapılan pazar araştırmaları, dizüstü bilgisayarlarından müzik dinleyen müzikseverlerin yoğunlukla TDK “Life on Record” serisini tercih ettikleri gösteriyor.

IDSA’dan (Industrial Designers Society of America) 2011 “Altın Tasarım ödülü”nü alan, 1980″leri hatırlatan tasarımlarıyla öne çıkan TDK “Life on Record” serisi, içinde bulunduğumuz yüzyılın tüm bağlanabilirlik ve hassas kontrol özelliklerini içerecek şekilde tasarlanmış… Oldukça kaliteli malzemeler ile üretilen seri; 3 adet Boombox, 2 adet turn table ve 2 adet kulaklıktan oluşuyor.

www.extreme-audio.com
 

 

 

TDK Boombox  & Sound Cube
Seride yer alan “3 Speaker Boombox”, “2 Speaker Boombox” ve “Sound Cube””; dokunmatik tuşlara, sanatçı ve eser bilgilerinin görüntülendiği OLED ekrana, ekstra sağlamlık sağlayan fiber glass korumalı hoparlörlere ve özel ekolayzır ekranına sahip…
Boombox serisinin tüm ürünlerinde iPhone / iPod / iPad, USB bellek ve USB harddiskten müzik dinleyebileceginiz USB girişi, karaoke yapmak veya gitar vb. enstrümanınızı bağlamak için enstrüman girişi, hatta herhangi bir müzik kaynağını bağlayabilmek için 3.5mm RCA girişleri bulunuyor. FM/AM radyosu da bulunan Boombox serisi ürünleri, müziğinizi her yere götürebilmek adına pil ile de çalışabiliyor. Bu seride bulunan “2 Speaker Boombox” ise, Ingiltere Stuff dergisi tarafından 2011 yılının en “cool” ürünleri arasında gösterildi.

 

 

TDK Pikaplar

TDK “Life on Record” pikaplarında ise 2 ayrı ürün bulunuyor: Turntable ve USB Turntable. 1.6kg tek parça alüminyumdan oluşan gövdesi, dönüş hızının daimi olarak sabit kalmasını sağlıyor. Deri koruma kılıfıyla birlikte gelen pikaplar, üzerlerindeki OLED ekolayzır göstergesi ile geçmişi ve bugünü adeta birleştiriyor. USB Turntable ise üzerindeki USB çıkış sayesinde; plaklarinizi MP3 formatında bilgisayara aktarıp, MP3 çalıcınızdan dinleyebilmenizi sağlıyor.


TDK Kulaklıklar

TDK “Life on Record” üst segmentte 2 farklı kulaklık çeşidi sunuyor. TDK WR700 modeli, Kleer teknolojisi ile kablosuz müziğin tadını ses kalitesinden ödün vermeden çıkarmaızı sağlıyor. Paketten çıkan verici, herhangi bir müzik kaynağına (3.5 mm.) takılıp, üzerindeki tuşa basılarak kolayca ayarlanarak CD kalitesinde kablosuz müzik keyfi yaşamanızı sağlıyor. Tek bir verici ile 4 kulaklık desteği sunan TDK WR700, 4 adet pille 30 saate kadar çalışabiliyor hatta 10 metreye kadar kapsama alanı sunuyor.

 

Seride bulunan TDK ST-800 kulaklığı ise üzerindeki entegre ekolayzır ayarıyla bas ve orta seviyeleri isteğinize göre ayarlayabileceğiniz şekilde üretilmiş. İşçiliği ve kullanılan kaliteli malzemesiyle dikkat çeken TDK ST-800, 50mm. sürücüsüyle üstün müzik dinleme deneyiminin yanı sıra üzerinde ses ve mute kontrolü de sunuyor. 3.6mt”lik uzatma kablosu sayesinde TDK ST-800 ile oda içerisinde özgürce hareket imkanına da sahipsiniz.

 

Extreme Audio

www.extreme-audio.com
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here