Ana sayfa Donanım Tatile hazırlık: Rolleimarin UW2

Tatile hazırlık: Rolleimarin UW2

0

Rollei, 800″den fazla kompakt fotoğraf makinesine uygun olan yeni sualtı gövdesi Rolleimarin UW2″yi piyasaya sundu

Rollei”nin hem deniz kenarında geçirilen bir tatile hem de havuzda yapılacak dalma alıştırmalarına uygun olan yeni sualtı gövdesi Rolleimarin UW2, sizi sualtında balık çeşitlerinin, eşsiz su altı atmosferinin ya da farklı bir havuz eğlencesinin peşinden sürükleyecek. 40 metre derinliğe kadar olan dalışlara uygun olan Rolleimarin UW2, yansımaz camı sayesinde tuzlu ve tatlı sularda benzersiz renk ve kalitede fotoğraflar çekmenize olanak tanıyacak.
Rolleimarin UW2

Rolleimarin UW2, 8,2 x 4,6 x 1,3 cm ile 10 x6,4 x 3 cm ölçü aralığında bulunan neredeyse 800 kompakt fotoğraf makinesine uygun olabilen bir su altı gövdesi olma özelliği taşıyor. Bu kompakt makinelerin sualtı gövdesine yerleştirilme işlemiyse çok basit: ilgili dijital makineyi, 380 gram ağırlığındaki Rolleimarin UW2″nin gövdesine farklı silikon ve köpük dolgular kullanarak sabitleyebileceksiniz.
 

Ayrıca kaliteli bir işçiliğe sahip olan Rolleimarin UW2″ nin gövdesindeki tetikleyici ve ağ şalter düğmeleri su altında kullanımı kolaylaştırıyor. Son derece modern bir tasarıma sahip olan patentli gövde yapısıyla Rolleimarin UW2, amatör sualtı fotoğrafçılarından dalgıçlara kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here