Ana sayfa Donanım Taşınabilirlik ve Şık Tasarımı Birarada

Taşınabilirlik ve Şık Tasarımı Birarada

0

Rakipsiz Performans, Samsung QX Serisi’nde

Dizüstü bilgisayarlarda yüksek performans sağlayan Intel Quad-Core i5 işlemcinin yerleştirildiği gövde uçak kanadını andıran aerodinamik tasarımıyla taşınabilirlikten ödün vermeden güçlü bir bilgisayar deneyimi sunuyor.

En son teknolojiyi ve sınırsız özelliği bir araya getiren QX serisi, çalışırken ya da oyun oynarken dizüstü bilgisayar deneyiminin doruklarına çıkmanızı sağlayacak. Intel Corei5İ işlemcisi sayesinde, QX serisi teknoloji harikası bir taşınabilir bilgisayar örneği sunuyor. QX serisi grafik gösterime karma bir yaklaşım getiriyor. Dahili Intel grafik işlemciyi kullanırken, High-Definition video ya da oyun içeriğini görüntülemek için otomatik olarak nVIDIA grafik karta geçerek daha uzun bir pil ömrü sağlıyor.

Gerçek bir mültimedya deneyimine benzersiz ve kullanışlı bir şekilde ulaşabilmek için QX serisi özel mültimedya kontrolü, güçlü hoparlörler ve gerçeğe uygun 3D SRS Premium Sound ile güçlendirilmiş daha büyük bir akustik bölme sağlıyor.
 

QX serisinin yüksek kaliteli lityum polimer pili 6,9 saate kadar pil ömrü sunuyor. QX serisinin sahip olduğu Express Şarj Modu ile pilleri tam olarak şarj etmek için gereken zaman kısalmakta, 2-3 saat içinde tam dolum sağlanabiliyor ve bu da QX serisinin gerçek anlamda gezgin çalışma olanağı tanıyan ideal bir yoldaş olmasını sağlıyor.

 

 

Şıklıktan ödün Verilmedi

QX serisinin uçak kanadını anımsatan tasarımı ile modern gövdesi bu dizüstü bilgisayarların güçlü olmalarının yanı sıra hemen göze çarpmalarını da sağlar. Sağlam, çizilmeye dirençli ve uzun ömürlü kasa inanılmaz bir dayanıklılık ve üst seviyede güvenilirlik özelliklerini getiriyor. Yani QX serisi bilgisayarlar her gün meydana gelen darbelere karşı dayanıklı üretiliyor. Edge-to-edge LCD ekranla bütünleşen alüminyum arka kapak ve birçok bağlantı portunu saklayan yan kapaklar düz ve pürüzsüz bir profil yaratıyor. Samsung şık olmasının yanı sıra fonksiyonel ayrık tuşlu klavye ile hız ve hassasiyeti artıran, geniş, düğmesiz touchpadi bir araya getiriyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here