Ana sayfa Donanım Taşınabilir hoparlörler ile Hi-Volume müzik

Taşınabilir hoparlörler ile Hi-Volume müzik

0
  Gear4 PocketParty V2 iPod Hoparlörü
Cebinizdeki hoparlör

Gear4″un iPod”lar için özel olarak tasarladığı bu minik hoparlör, tek bir AA kalem pil ile 10 saate kadar çalışma özelliğine sahip. Her yere sizinle gelecek kadar ufak olan hoparlör sadece 52 gr ağırlığında!  Adı üstünde; onunla bir cep partisi vermeniz mümkün… Oldukça berrak ve temiz ses kalitesine sahip olan PocketParty V2, 1 watt ses çıkışına sahip. Arkasında bulunan switch ile iki farklı ses seviyesinde müzik dinlenebiliyor. iPod 4G, iPod video, iPod classic, iPod nano 1G, iPod nano 4G, iPod touch 2G gibi birçok iPod modeliyle uyumluluk gösteren PocketParty V2, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle satışa sunuluyor…

 www.elmasepeti.com
47 TL
 

JBL On Tour XT
Hem ufak hem güçlü

JBL On Tour XT taşınabilir ses istasyonu, hareket halindeki müzikseverlerin taleplerini karşılamak için tasarlanmış. Bir mini jak fişi, tüm iPod modellerine, MP3 çalarlara, müzikli telefonlara, oyun konsollarına, CD çalarlara ve masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara bağlanabilmeyi sağlıyor. Ayrıca, hafif yapısı ve 15 cm”lik çapıyla evrak çantası, para çantası veya torbada kolaylıkla taşınabiliyor.

 

 
JBL On Tour XT ses istasyonunun şaşırtıcı ölçüde bas sesi, net ve uygun ses özelliği, güçlü neodim mıknatıslarca sürülen ve kanal başına sekiz watt gücüne sahip alüminyum kubbeli dört adet Odyssey full-range transduserler tarafından oluşturuluyor. Ayrıca tweeter”lar uygun yükseklikte frekanslar sağlıyorlar.

Akıllı uzaktan kumanda birimi, JBL On Tour XT taşınabilir ses istasyonunu 5.5 metreye kadar uzaklıklardan kontrol edebiliyor.  Uzaktan kumanda üzerindeki dokunmatik kontroller tarafından ses seviyesi arttırılabiliyor veya azaltılabiliyor. Diğer bir avantajı ise; belirli audio aygıtları için şarj yapma özelliği sağlayan bir USB portuna sahip olması. JBL On Tour XT, dört adet standart AA pil ile normal dinleme seviyesinde 24 saatten daha fazla çalışma süresi sağlayabiliyor…
 www.sfrkd.com
245 Dolar

  JBL On Tour
En uyumlu yol arkadaşınız…

Neredeyse bir gözlük kabı boyutunda olan JBL On Tour, cebinizde istediğiniz yere taşıyabileceğiniz kadar portatif ve çok hoş bir dizayna sahip. JBL On Tour, MP3 çalar, CD çalar, düzüstü bilgisayar, el konsolu gibi aklınıza gelebilecek her tür cihazla kullanılabiliyor. Bu sayede istediğiniz müzikleri veya oyunları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz. JBL On Tour”un kontrol tuşları dokunmatik. Ayrıca koruyucu bir kapağa sahip olan hoparlör, dört adet AAA pil ile 24 saat kesintisiz müzik keyfi sunuyor.

www.sfrkd.com
138 Dolar
 

 

 

  Logitech Pure-Fi Mobile
Müziği cebinizde taşıyın…

Logitech Pure-Fi Mobile hoparlör sistemi, cep telefonundaki düşük ses kalitesini yükselterek, kablosuz bir şekilde stereofonik sese dönüştürüyor. Pure-Fi Mobile ile en sevdiğiniz şarkıları artık yüksek ses kalitesiyle cebinizde taşıyabileceksiniz.
Gelişmiş Ses Dağılım Profili (A2DP) profililine sahip Bluetooth”lu bir cep telefonunuz varsa, kompakt tasarımlı Pure-Fi Mobile hoparlör sistemiyle telefonunuzdan 10 metre uzaklıkta bile müzik dinleyebiliyorsunuz. 2-inç high-excursion sürücü ve 2-inç baskı sürücülerinin sunduğu net bas ve titreşim özelliği ile müziğinizi istediğiniz yerde tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Pure-Fi Mobile”ı ayrıca, kablosuz bir speakerphone olarak da kullanabilirsiniz. Bu yeni ürün iki yerleşik mikrofona sahip. Bunlardan biri ses ayarlarını yapmayı sağlarken, diğeri de gürültüyü engellemek için kullanılıyor. Müzik dinlerken telefonunuzu kullanmanıza da gerek yok; hoparlörün üzerindeki tuşlarla aramalarınızı cevaplayabilir ya da sonlandırabilirsiniz. Beklenmedik bir zamanda bataryanın bitmesini engellemek için Pure-Fi Mobile, 12 saat kullanabileceğiniz şarj edilebilir pillere ve bir pil göstergesine sahip. 
 www.logitech.com.tr
218 Dolar
Harman Kardon Go & Play
Kesintisiz 18 saat eğlence

Harman Kardon Go + Play, ileri teknoloji ürünü, taşınabilir bir audio çözüm sağlamanın yanısıra tam iPod kontrolü için bir RF uzaktan kontrol birimine de sahip. Go + Play, gerek evde, gerek parkta, gerek teknenizde, gerek ise yolda mükemmel dinleme tecrübesi için dikkati çeken bir ses kademesine sahip. Ayrıca iPod”un düz bir pozisyonda emniyetli ve sağlam bir şekilde tutulmasını da sağlıyor.   Neredeyse tüm ses aygıtlarına (cep telefonumuz, CD çalarınız…) bağlanabilen Go + Play, Sekiz D hücreli pilleri sayesinde istenilen mekanda kullanılma özgürlüğü sunuyor. Tam şarjla 18 saate kadar sürekli çalma kapasitesine sahip olan Go + Play, ayrıca kullanılmadığında pil tasarrufu için kendi kendini kapatıyor.

www.sfrkd.com
576 Dolar
 

 
  JBL On Stage IIIP
iPhone”a özel

JBL tarafından sadece ipod ve iPhone kullanıcılarına özel olarak tasarlanan  JBL On Stage IIIP , özgün tasarımı, üstün işlevsel özellikleri, derin bası, temiz ve güçlü sesi ile dinleyenleri büyülüyor.

Uzaktan kumandası sayesinde iPod veya iPhone üzerinden istediğiniz şarkıyı seçebiliyor, menü içinde gezinebiliyor ve ses kontrolü sağlayabiliyorsunuz.  Ayrıca mini stereo jakı sayesinde iPod ve iPhone olmayan cihazlara da bağlantı yapabilir, istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz.  Pille de çalışabilen JBL On Stage IIIP”yi ister evinizde, isterseniz kolay taşınabilir özelliği sayesinde dilediğiniz mekanda, dışarıda veya içeride dinleyebiliyorsunuz. 
Apple ipod dock adaptörü ile JBL On Stage IIIP ses sistemi,  tüm ipod ve iPhone modelleri ile uyumluluk gösterebiliyor.

www.sfrkd.com
341 Dolar
 

Sony “Rolly”
Hem taşınabilir hem eğlenceli

Sony”nin geliştirdiği dans eden taşınabilir ses çalar “Rolly”, sıra dışı tasarımı, mükemmel ses kalitesi sunan neodimyum stereo hoparlörleri ve Rolly Choreographer yazılımı ile bir butona dokunarak koreografi rutinlerini otomatik olarak oluşturma ya da özelleştirme özelliği sayesinde benzersiz bir eğlence deneyimi yaşatıyor. Bu parçalar 700’den fazla farklı renk sunabilen iki halkanın ahenginde çalışıyor.

 

 
Sony”nin yapay zekâ ve taşınabilir ses teknolojisindeki yeniliklerinin bir sonucu olarak geliştirdiği “Rolly””nin hareket yeteneğini tekerlekler, kollar ve dirseklerden oluşan altı hareketli parça sağlıyor. “Rolly” ayrıca birçok bağlantı seçeneğini de beraberinde getiren Bluetooth teknolojisine de sahip… “Rolly”nin kontrolleri hareket ile etkinleştiriliyor. Kullanıcılar şarkıları veya ses seviyesini cihazın tekerleklerini döndürerek değiştirebiliyor ya da cihazı hafifçe sallayarak karışık moduna geçebiliyor.
www.sony.com.tr
699 TL

 

 

  Pure-Fi Anywhere
Her yerde her zaman

Logitech”in, taşınabilirlik özelliğini en üst seviyeye çıkardığı, küçük ama güçlü hoparlörü Logitech Pure-Fi Anywhere kesintisiz müzik keyfini her yere taşıyor. Pure-Fi Anywhere”de, pil durumu göstergesi, geliştirilmiş taşıma çantası ve karışık çal (Shuffle) ve tekrar çal (Repeat) fonksiyonlarına tek bir dokunuşla ulaşılabiliyor. Ayrıca yeniden tasarlanan gelişmiş uzaktan kumandasını şarj edilebilir pille birlikte kullanabiliyorsunuz. Logitech Pure-Fi Anywhere hoparlörleri, kolay taşınılabilirlik ve ses kalitesi açısından özellikle iPod kullanıcılarının tercihi olacak…
 www.logitech.com.tr
218 Dolar
 


Gear4 BassStation
Güçlü baslar

Gear4 BassStation, iPod için yüksek kaliteli bir hoparlör sistemi olma özelliğine sahip. Pakete dahil olan uzaktan kumanda ile bas ve tizlerin kontrolünü yapabiliyor ve iPod’unuzdaki her menüye bu sayede ulaşabiliyorsunuz. Siz arkanıza yaslanıp müziğinizi son derece zengin bir ses sistemiyle dinlemenin keyfini çıkarırken, BassStation, bir taraftan iPod”unuzu sarj edecek. Dok istasyonu sayesinde her model iPod”la  uyumluluk gösterebilen Gear4 BassStation, Toplam 35W’lik zengin, güçlü ses sunuyor. Ayrıca diğer müzik çalarlarla kullanmak için RCA aux line-in kablosu sunan hoparlör, televizyon bağlantısı için video çıkış jakı da sahip…

www.elmasepeti.com
447 TL
 

 
  Creative PlayDock i500
Hem taşınabilir hem güçlü

Creative, iPod Mp3 çalarlar için tasarladığı yeni taşınabilir hoparlör sistemi olan Creative PlayDock i500, 48 W RMS” lik güçlü ses çıkışıyla müziğin keyfine varmanıza olanak tanıyor.

Creative PlayDock i500; iPod, iPod Nano ve iPod Mini ile kusursuz bir uyum sergiliyor. IR uzaktan kumandası sayesinde ürünün ses özelliklerinin yanı sıra, bağladığınız MP3 çalarların da tüm özelliklerini rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Tabii ki, Creative PlayDock i500″ü sadece bu MP3 çalarlar ile kullanmak zorunda değilsiniz.

Line-in girişi sayesinde tüm cihazlara rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra dahili anteni sayesinde radyo kanallarını daha net olarak dinleyebiliyorsunuz.Videolarınızı televizyonunuza aktarmak için Creative PlayDock i500 üzerinde bulunan AV çıkışını kullanabiliyorsunuz. Bu sayede MP3 çalarınızdaki videolarınızı geniş ekranda izlerken, sesleri de Creative PlayDock i500″ün güçlü hoparlörlerinden alabilirsiniz.
Creative PlayDock i500″ü evinizde adaptörü ile kullanmanızın yanı sıra, dışarıda da pil ile 16 saat kesintisiz olarak kullanabiliyorsunuz.

341 Dolar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here