Ana sayfa Donanım Tasarımıyla büyüleyen E50

Tasarımıyla büyüleyen E50

0

LG Dünyanın ilk UL Sertifikası”na sahip monitörün, üretti
 

LG”nin geliştirdiği dünyanın UL Sertifikası”na sahip ilk monitörü E50, üstün işlevsel özellikleri, mükemmel tasarımı ve büyüleyici görüntü kalitesiyle monitör dünyasını yeniden şekillendirecek gibi görünüyor.

Tüketici elektroniği ürünlerinde geliştirdiği ürün ve çözümlerle birçok “ilk”e imza atan LG Electronics, yeşil teknolojisi, akıllı özellikleri ve süper yüksek görüntü çözünürlüğüyle dikkat çeken LED LCD E50  Monitör Serisi ile fark yaratacağa benziyor.

LG”nin LED bilgisayar monitörü alanındaki amiral gemisi olan E50 Serisi, mega kontrast oranıyla Full HD görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor. E50 Serisi, LED teknolojisinden beklenilen yüksek performansı sunmasının yanı sıra işlevselliği ile de fark yaratıyor.

 

 

İleri çözünürlik tekniği

E50VR modeli, çığır açan Super Plus çözünürlük Teknolojisi sayesinde daha gerçekçi görüntüler sunarken, aynı zamanda SD seviyesindeki içerikleri de HD standartlarına yükseltiyor. LG”nin Super Plus çözünürlük Teknolojisi”nin ardında, herhangi bir harici bellek veya yazılıma gerek kalmadan, frame gecikmesini önleyen Full HD uyumlu tekil frame algoritması kullanan IC (Image Clear) Motor çipi bulunuyor.

 
IC Motoru ayrıca daha doğal ve bir zarif görüntü sağlamak amacıyla fotoğraflardaki aşırı ışıklamayı bastıran çekim kontrol işlevini de barındırıyor. Tüm bu özellikler sayesinde Super Plus çözünürlük, bir yandan vasat fotoğrafları en yüksek çözünürlüğe yükseltirken diğer yandan oyun ve filmler için daha gerçekçi kareler sunuyor.

Az enerji harcayan çevreci yapı

LG E50 Serisi monitörler, mükemmel teknik özelliklerinin yanı sıra çevreye karşı da duyarlı… Artık daha çevre dostu materyallerden ve halojen ya da cıva kullanılmadan üretilen yeni E50 Serisi, önceki modellere göre yüzde 45″e kadar daha az enerji harcıyor. Bunun yanında aşırı derecede hafif ve ince olan E50 monitörler daha az elektronik atık yaratıyor.

özellikleri:

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here