Ana sayfa Donanım Tasarım ve Performans Yeniden Tanımlanıyor

Tasarım ve Performans Yeniden Tanımlanıyor

0

3D filmlerin büyüsüne kapılacaksınız

Philips, 3D filmlerin tadına varmak isteyenler için mükemmel sinema deneyimini evinize taşıyor. Philips”in yeni 7000 serisi Blu-Ray oynatıcıları ile kendinizi 3D filmlerin büyüsüne bırakacaksınız.

Aktif 3D, eksiksiz 1080×1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler ile film keyfi doruklara çıkarıyor. Görüntüleri sırasıyla değiştiren sol ve sağ lensler ve senkronize çalışan özel gözlüklerle gerçek Full HD 3D izleme deneyiminin yanı sıra, yüksek performanslı alüminyum tasarım ve 7.1 ses çıkışıyla en gerçekçi HD ses deneyimini yaşayacaksınız.
 

özellikleri için tıklayın

 

 

Tek tuş ile kolay ulaşım
Kolay gezinme sağlayacak şekilde tasarlamış sezgisel kullanıcı arayüzü ile eğlence dünyanıza tek düğmeye basarak erişebilecek, DLNA onaylı cihazlarda bulunan fotoğraflarınıza, videolarınıza veya filmlerinize kolayca ulaşabileceksiniz.
 

Altyazı kaybolmasına kesin çözüm
Filmin televizyon veya bilgisayar ekranındaki konumunu manuel olarak ayarlamasına olanak veren altyazı kaydırma özelliği sayesinde uzaktan kumandayı kullanarak altyazıları ekranda yukarı veya aşağı kaydırabilir,geniş ekranlarda ve projektörlerde oluşabilecek kesintilerin önüne geçebilirsiniz. Altyazı Kaydırma özelliği ile doğru ekran en boy oranını koruyabilir ve altyazıların ekrandaki konumunu ideal şekilde ayarlayabilirsiniz.
 

Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi servislerin keyfini çıkarın
İstediğiniz zaman, Blu-ray oynatıcı üzerinden filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini doğrudan TV’nizde yaşayın. Oynatıcınızı kablolu veya kablosuz bağlantı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü ile kolayca TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlayın. Philips BDP7500B2, 699,90 TL”den satışa sunuluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here