Ana sayfa Donanım Tasarım Smart TV özelliği ile birleşiyor: Phlips PFL6008

Tasarım Smart TV özelliği ile birleşiyor: Phlips PFL6008

0

Philips Smart TV”ler, yenilikçi tasarım, üstün görüntü kalitesi, kapsamlı Smart TV hizmetleri, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatın dengeli bir birlikteliğini tüketicilere sunuyor

Philips Smart TV”leri dünyada ve Türkiye”de pazara sunan TP Vision, yeni Philips PFL6008 TV serisi ile; cazip tasarım, üstün görüntü kalitesi, kapsamlı Smart TV hizmetleri, kullanışlı yayın akışı özellikleri, kullanım kolaylığı ve cazip fiyatın dengeli karışımına önem veren tüketicilere hitap ediyor. PFL6008 serisi Philips Smart TV”lerin, ekranın cam panelinin ince çizgili alüminyum çerçeveye monte edilmesiyle tamamlanan ince hatlı Philips “U frame” ayaklğı, son derece modern bir çerçevesiz tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

 

Philips PFL6008 serisi TV”ler, gelişmiş ve çok yönlü özelliklerle donatılmış olmasıyla dikkat çekiyor. TV”ler görüntüleri, Micro Dimming kontrast gelişimi sayesinde etkileyici bir kontrast oranı, canlı ve parlak renklerle gösteriyor. 500Hz Mükemmel Hareket Hızı ve Perfect 3D Natural Motion, hızlı aksiyon sahnelerinde ve spor karşılaşmalarında harika bir TV deneyimi sunuyor. İzleme deneyimini güçlendirmek için Philips PFL6008 serisi Smart TV”ler iki taraflı Ambilight özelliğini de içeriyor. Bu özellik, setin ışığı arka duvara yansıtarak rengi, ekrandaki görüntüyle hassas bir şekilde eşleştirmesine ve çok daha geniş bir TV izleme etkisi yaratmasına olanak sağlıyor.
 

3D görüntülerin derinliği ayarlanabiliyor

Tüm Philips PFL6008 TV”ler Easy 3D (Pasif 3D) özellikli ve Premium 3D Derinlik, kullanıcıların 3D görüntülerin derinliğini ayarlamalarına imkan tanıyor. 3D deneyimini genişletmek ve 3D içeriği kullanma sınırlarının üstesinden gelmek için Premium 2D-3D dönüştürme özelliği, 2D filmlere üçüncü bir boyut ekliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here