Ana sayfa Mobil Tasarım Harikası iPad Standları

Tasarım Harikası iPad Standları

0

özgün tasarımları ile yüksek profilli bir moda defilesindeymişsiniz gibi…
 

Sihirli bir tasarım, eşsiz bir teknoloji iPad. Bu mükemmel aygıtın tek başına ne kadar çarpıcı göründüğüne şüphe yok; ancak kimi zaman ona eşlik etmesi gereken bazı aksesuarlar olabiliyor. Bunlar arasında standlar önemli yer tutuyor. iPad”i dik ya da yatay konumda tutan, yazı yazarken veya film izlerken size yardımcı olan standların şu anda piyasada yer alan özgün tasarımlarıyla dikkat çeken “şık” olanlarını bir araya getirdik…
 

 
Thought Out Company Stabile 2.0
Bazı tasarımlar ilginç hatları ve modern açılarıyla diğer birçok benzerlerinden ayrılır. Bunlardan biri de Thought Out Company”nin Stabile 2.0 adlı iPad standı. Hızlı ve kolay kullanım sunan Thought Out Company Stabile 2.0, katı çelikten üretildi. Hafif tasarımıyla da dikkat çeken stand, tek başına dahi salonunuzda bir sanat yapıtı olarak konumlanabilir.
390 TL

 

Ten One Design Magnus
Güvenlik söz konusu olduğunda karşınıza çıkan en iddialı iPad standlarından biri Ten One Design Magnus, üstelik tasarımını da yüksek segmentli güvenlik sağlayan çizgilerinin içerisine dahil etmeyi başarıyor. iPad”i maksimum güven içinde kullanmanızı sağlayan aksesuar, geniş ve sağlam tasarımı sayesinde iPad”in devrilmesini neredeyse olanaksız hale getiriyor. Bu standın üretiminde ilginç bileşenler kullanılmış; işlenmiş geri dönüştürülebilir alüminyum, uçak motorlarında kullanılan neodimyum adlı madde, plastik, geri dönüşümlü karton ve kağıt lif. Taşınabilirliği pek üst seviyede değil ama masanızda çok güzel görüneceği aşikar.
240 TL
 

 
Belkin Chef Stand + Stylus
Aşçılar da iPad kullanır! Yemek tariflerini, bazen yemeğin yapılış videolarını ve daha fazlasını iPad”in “harikalar diyarı” ekranında bulan şefler için tasarlanmış bu stand, yemek yaparken iPad”in güvenle taşınabileceği tasarım harikası aksesuar. Belkin Chef Stand yanında bir de Stylus kalemle geliyor. Bu sayede yemek tariflerinizi de anında kayıt altına alabilirsiniz. Mutfaklara çok ama çok yakışacağı aşikar.
180 TL

 

Elago P2 Stand
Elago markasının bu şık standı iMac”lerin arka kısmından esinlenmiş. iPad”inizle bütünleşip ona adeta Apple iMac bilgisayar havası kazandıran stand, eğimli hatları sayesinde çok ama çok şık. üstelik hem dikey hem yatay kullanıma da olanak tanıyor. Solid alüminyum malzemeden üretilen stand, kablo karmaşasını da şarj ve senkronizasyon kablolarını arkasında bir arada tutarak önlüyor. Hem işlevsel hem de çok şık bir iPad standı arayanlar için ideal.
249 TL
 

 
Belkin FlipBlade
Belkin, Türkiye”nin en çok tanınan aksesuar markalarından ve standlarıyla da yoğun ilgi görüyor. Belkin”in FlipBlade adlı iPad standı ise diğer Belkin”lerden endüstriyel tasarımındaki muhteşem hatları ile ayrılıyor. FlipBlade, ayrıca tasarımındaki üstün fonksiyonelliği ile dikkat çekiyor. iPad”in birçok farklı açıda kullanımına olanak tanıyan mekanizması dikkate değer bir kullanım kolaylığı sunuyor.
180 TL

 

Joby Gorilla Mobile Yoga for iPad
Bazen zeka, çoğu şeyi yıkar geçer. çok yüksek üretim maaliyetleri ve büyük mühendislik harikaları yerine küçük bir zihinsel pırıltı çoğu şeyin önüne geçebilir. İşte bu “öne geçen” ürünlerden biri de Joby Gorilla Mobile Yoga for iPad adını alıyor. Bu fantastik ürün, iPad için dik ya da yatay konum için hayal gücünüze yeni çığırlar açıyor. Dizinize, dirseklerinize, karnınıza sarılarak kullanıma olanak tanıdığı gibi bir metal boruya, dolabın üzerine ve aklınızda gelebilecek hemen her şeye bir şekilde “sarılarak” iPad standı görevi üstleniyor. Oldukça sağlam olduğunu da vurgulamakta fayda var. çok fonksiyonel ve uygun fiyatlı!
90 TL
 

 
Rocketfish PadPivot
Apple”ın kendi ticari markasına ait stand, düz bir yüzeye yapışıp durabiliyor. Stand, böylelikle iPad”in bir duvara asılmasına da olanak tanıyor. iPad”in sağa-sola 360° dönebilmesi için bir mekanizmaya sahip olması da cabası. üstelik oldukça minimal bir tasarımda şık bir görünüm sergiliyor. Yalnızca ABD”de satılması ve internet alışverişiyle satın alınabilmesi de ulaşılmasını güçleştiren bir etken. Bir haftaya yakın bir kargo süresini göze alıyorsanız kaçırmamanızı öneriyoruz.
40 USD+Kargo

 

Element Case Joule
iPad”inizi mutfaktaki ya da evin, bahçenin çeşitli yerlerinde olası darbelerden korumaya ne dersiniz. Bizce bunun için onu bıçakların ve minik eller gibi olası tehlikelerin biraz uzağında konumlandırmanız en iyi çözüm ama hayır, bir stand üzerinde olmasını da istiyorsanız Element Case Joule iPad standı devreye giriyor. Standın oldukça basit bir tasarıma sahip olduğu aşikar ama şok işlevsel. iPad”i adeta bir TV”ye dönüştürüyor. İkinci bir monitöre ya da herhangi bir yer için bir başka multimedia aygıtına da dönüştürebilir elbette.
129 TL
 

 
Twelve South BookArc for iPad
Basit ve şık bir tasarıma sahip olmasını bir kenara bırakın gerçekten işlevselliğe farklı bir boyut kazandırıyor Element Case Joule. Uçakların üretiminde kullanılan çok güçlü dayanıklık sergileyen bir malzemeden üretilen stand, ayrıca kusursuz tasarımı sayesinde iPad”in devrilme riskini de minimize ediyor.
185 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here