Ana sayfa Haber Tam ekranlı OnePlus 5T”ye ilk yarım-ekran bakış

Tam ekranlı OnePlus 5T”ye ilk yarım-ekran bakış

0

OnePlus”ın Kasım ayı sonlarında, bir çok açıdan OnePlus 5 benzeri bir model olacağı düşünülen 5T modelini çıkarmayı tasarladığı artık bir sır değil.

Bununla birlikte, OnePlus 5T”de, 5 modelinde olmayan bir özellik daha mevcut: Galaxy S8, iPhone X ve büyük ekran imkanı sunan tüm diğer amiral gemisi modellerde olduğu gibi, bütünsel ekran tasarımı.

Bugüne değin OnePlus 5T”nin tasarımı ve özellikleriyle ilgili bir çok sızıntıya şahit olduk ama aşağıdaki resim, yeni çıkacak modele dair edindiğimiz görünümler arasında en net olanı. çünkü resmin kaynağı, en güvenilir sızıntı kaynaklarından biri olan Evan Blass”a ait.

Evan Blass, daha önceki paylaşımlarda olduğu gibi yeni çıkacak telefonun baskı görüntüsünü paylaşmış gibi. OnePlus takipçileri telefonun üzerinde yazılı olan ve markanın geçmişte bir çok kez gereğini yapmadığı “Never Settle (Asla Yetinme)” sloganını fark etmiş olabilirler. Zira bir çok modeliyle takipçilerini daha azıyla yetinmek zorunda bırakmıştı. Fakat bu resmin ve Blass”ın OnePlus 5T”ye baktığımıza dair sözünün dışında, bu telefonun OnePlus”ın ilk bütünsel ekranlı telefonu olduğuna dair net bir belirti de yok aslına bakarsanız.

Aynı zamanda baskıdan ibaret bu görüntünün neden yarım olduğunu da bilmiyoruz. Net olan bir şey varsa o da OnePlus 5T”nin iPhone”dan çok, Galaxy S8″e benzeyeceği.

Yeni modelin OnePlus 5″le benzer teknik özelliklere sahip olacağı bekleniyor. Yani işlemci tarafında bir değişiklik beklentisi yok. Qualcomm henüz Snapdragon 835 modelini çıkarmadı. Bu durum, halihazırda OnePlus 5 modelini satın almış olanları sinirlendirecektir.

OnePlus 5T”nin Kasım ayında çıkması bekleniyor. Son zamanlarda yapılan bir iddiaya göre 16 Kasım”da açıklanması ihtimali söz konusu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here