Ana sayfa Haber TAÇ’ın düzenlediği “Bir De Sen Tasarla” Yarışması başladı.

TAÇ’ın düzenlediği “Bir De Sen Tasarla” Yarışması başladı.

0

üniversiteli gençlere yeteneklerini gösterme fırsatı

Zorlu Tekstil Grubu”nun lider markası TAç”ın düzenlediği 8. “Bir De Sen
Tasarla” Yarışması başladı.

“Bir De Sen Tasarla” yarışması sekiz yıldır; ev tekstilinde modayaratabilecek tasarım ve tasarımcıların ortaya çıkmasını sağlamak ve gençtasarımcılara yeni bir yaratıcılık alanı açmak amacıyla düzenleniyor.
 

Yarışmanın ilk aşaması sonrası her iki kategoride finale kalan ilk 25 proje sahibi Zorluteks tarafından düzenlenecek 2 günlük özel eğitim seminerinekatılmaya hak kazanacaklar.

Yarışmanın kategori birincileri 7000 YTL, ikincileri 5000 YTL, üçüncüleri3000 YTL ödül kazanacaklar.. Ayrıca yarışmaya katılan projeler arasından,her iki kategoriden ayrı ayrı seçilecek 6 proje sahibine Mehmet Zorlu Vakfıözel Bursu verilecek. Ayrıca Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği (TETSİAD) de özel ödül verecek.

Yarışmada dereceye giren öğrenciler, özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten Zorlu Tekstil Grubu Tasarım Ekibi”nin bir üyesi olmak için önemli bir fırsatyakalayacaklar…Taç ayrıca dereceye giren eserleri üreterek www.tac.com.tr adresinde online satışa sunacak ve Tüketici kataloğunda eserlere yer
verecek.

Tarih : 7 Aralık 2009 – 12 Mart 2010
Yer : www.tac.com.tr
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here