Ana sayfa Mobil Tablet telefon Asus PadFone 2 resmileşti!

Tablet telefon Asus PadFone 2 resmileşti!

0

Yeni dijital çağın global lideri ASUS, PadFone 2 telefonunu tanıttı

Android akıllı telefon ve dock ünitesine takılabilir tablet kombinasyonu barındıran PadFone 2, daha yüksek özelliklere sahip dört-çekirdekli, LTE-donanımlı bir akıllı telefon ile tümüyle yeniden tasarlanmış bir tabletten oluşuyor.
 
Eee Pad Transformer serisinin bir ürünü olarak geçtiğimiz Mart ayında Barcelona’da tanıtılan Padfone, şimdi ikinci nesil tablet/telefon birleşimi ile gündeme oturdu.

Yeni Padfone 2, bir öncekinden daha büyük ve daha gelişmiş özelliklere sahip. özellikle Qualcomm’un 4 çekirdekli işlemcisi (Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064) ile adeta güç yükselenmiş cihaz, 4.7 inçlik telefon ekranıyla hem akıllı telefon hem de tablet pazarında kendine sağlam bir yer edinmeye kararlı gibi. Şimdilik Android Ice Cream Sandwich kullanan ürün yakında Jelly Bean güncellemesine de sahip olacak. LTE 4G bağlantısı, NFC, 720p Super IPS+ LCD ekran, 13MP kameraya sahip.

Telefon combo cihazda bir nevi beyin görevi görüyor. Ana özelliklerin hemen hepsi telefonda mevcut, tablet daha büyük bir ekran istendiğinde kullanılacak bir alternatif olarak sunulmuş. Tabletin ekranı 10.1 inç büyüklüğünde ve içinde telefon olduğunda ağırlığı 649 gram.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here