Ana sayfa İnternet Tablet dünyasına yeni bir oyuncu geldi!

Tablet dünyasına yeni bir oyuncu geldi!

0

Dünyanın en ünlü kitap tedarikçilerinden Barnes & Noble, iki ürün ile tablet bilgisayar dünyasına girdi! ürün detayları içeride…
 

Dünya çapında ünlü kitap tedarikçilerinden biri olan ABD menşeili Barnes & Noble, büyük ekranlı tablet bilgisayar işine girerek tablet bilgisayar sektörünün en yeni oyuncusu oldu. Amazon”un ardından tablet bilgisayar gibi iddialı bir işe kalkışan kitapçı dükkanı(!), bu yeni tablet bilgisayarına Nook HD+ adını verdi. 16 GB modeli 269 USD”den satışa sunan Barnes & Noble, 32 GB model için de 299 USD fiyat etiketi koydu. Kindle Fire HD”den daha hafif olan Barnes & Noble Nook HD+”ın üzerinde herhangi bir kamera yer almıyor.
 
Nook HD+
Barnes & Noble Nook HD+”ın ekran boyutu 9 inç. Firma ayrıca sadece Nook HD adıyla bir tablet bilgisayar daha geliştirdi. Bu tablet bilgisayarın ekran boyutu ise 7 inç. 16 GB modeli 199 USD iken, 32 GB modeli ise 229 USD. Nook HD ve Nook HD+ ile hem 7 inç hem de büyük ekran tablet dünyasında şansını deneyecek olan Barnes & Noble”ın pazardaki macerasını merakla takip edeceğiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here