Ana sayfa Donanım SwiftKey artık ücretsiz!

SwiftKey artık ücretsiz!

0

Android cihazlarda varsayılan klavyenin yerini alarak, yazma alışkanlıklarınıza ve sosyal medya ile kısa mesajlarda kullandığınız kelimeleri temel alıp öneriler sunarak hayatımızı kolaylaştıran SwiftKey uygulaması artık tamamen ücretsiz oldu. Bugüne kadar ücretli bir sürüm ve 30 günlük deneme sürümü SwiftKey, ücretsiz seçeneklerine sahip olan bu benzersiz uygulama, nihayet tüm temel özelliklerini hiçbir ücret almadan sunacak.

 

 

SwiftKey artık ücretsiz

 

 

 

Elbette uygulama hatırı sayılır bir ücret üzerinden 10 milyonlarca kez indirildi ve geliştiricisinin dünyalığını yapmasına önemli katkı sağladı. Sanıyoruz SwiftKey geliştiricileri bu getirinin yeterli olduğunu düşündü ve uygulamayı yeni Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz sunma kararı aldı. SwiftKey uygulaması ücretsiz olurken, sunulan farklı temalar ücretli olarak satılmaya devam edecek. Bugüne kadar SwiftKey için ücret ödemiş olan kullanıcılar; “Yani mevcut Android kullanıcılarının neredeyse tamamı”, 4,99 dolar değerindeki 10 temalık pakete ücretsiz sahip olabilecek.

 

Apple‘ın WWDC etkinliğinde yaptığı en önemli duyurulardan biri olan, iOS 8‘de temel özelliklerin 3. parti geliştiricilere açılıyor olmasıyla birlikte gözler SwiftKey‘e çevrilmişti. Geliştirici firma kullanıcılarının beklentisini boşa çıkarmadı ve iOS 8 için cihaz genelinde kullanılabilecek bir SwiftKey sürümü hazırlanacağını duyurdu.

 

 

SwiftKey artık ücretsiz

 

 

 

WhatsApp veya Facebook‘ta SwiftKey rahatlığını, iPhone ve iPad cihazlarında da yaşamak isteyen kullanıcılar; iOS 8‘i sonbahara kadar beklemek durumunda. Bu süreçte Android kullanıcıları, SwiftKey‘i linke tıklayarak deneyebilir.

 

SwiftKey için tıklayınız

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here