Ana sayfa Donanım Güncel Swiftkey Android Klavyesine Arama Çubuğu Ekliyor

Swiftkey Android Klavyesine Arama Çubuğu Ekliyor

0

Microsoft tarafından geliştirilen ve en çok beğenilen özelliklerden bir tanesi de Swiftkey klavyesidir. Yakın bir zamanda Swiftkey klavyesini sevmek için daha çok nedeniniz olacak.

Peki Swiftkey Hangi.Özelliklere Sahip Olacak ?

Microsoft’un sahip olduğu hizmet, artık klavyenin içine yerleştirilmiş bir arama çubuğuna sahip.

Böylece web üzerinde herhangi bir şeyi arayabilir, arama sonuçlarını anında paylaşabilir veya hatta bir ekran görüntüsünü yakalayabilir ve gönderebilirsiniz.

Bu özellik; web’den notlarınız ve yapılacaklar listelerinize hızlı bir şekilde bilgi eklemek istediğinizde veya sevdiğiniz mesajlaşma uygulamanızda bazı bilgiler hakkında haklı olduğunuzu belirtmek istediğinizde kullanışlıdır. Ancak tek handikapı, yalnızca Bing üzerinden bağlantı paylaşması.

Yeni özellik şu anda 11 ülkede Android cihazlara yayılıyor: ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya, Avustralya, Japonya, Brezilya, Hindistan, İtalya ve İspanya. Birkaç ay içerisinde hem Avrupa’nın geriye kalan ülkelerinde hem de Türkiye’de aktif olarak kullanılacak.

Bu özelliği, klavyenin üstündeki araç çubuğunda bulabilirsiniz. Eğer uygulama görünmüyorsa, uygulamanızı en son sürüme güncelleyin. Sistemi aktifleştirmek için araç çubuğundaki “+” düğmesine dokunun.

Henüz SwiftKey’i denemediyseniz, uygulamayı Google Play’den alarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Konuyla ilgili tüm deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here