SW Battlefront II GTX 1070Ti ile adeta görsel şölen yaşatıyor!

Oyunun özellikle grafiksel açıdan şahane durduğunu kabul etmek gerekiyor.

Star Wars Battlefront II'nin grafik performansına göz atıyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde çıkan oyunun özellikle grafiksel açıdan şahane durduğunu kabul etmek gerekiyor. Özellikle oyun içi ödemeler sebebiyle tartışma konusu olan yapım bazı açılardan eleştirilse de övüldüğü birçok nokta da bulunuyor.

Battlefront 2'nin grafiklerine yakından bakıyoruz

Oyunun övgü ile bahsedilen yönlerinin başında ise şüphesiz grafikleri geliyor. Her çözünürlükte göze oldukça hoş gelen grafikler, Star Wars atmosferiyle de birleşince ortaya seyrine doyulmayan sahneler çıkıyor. Özellikle Yavin IV, Endor, Naboo ve Jakku gibi bölümlerin görsel anlamda şahane durduğunu söyleyebilirim.

İşte biz de bu videomuzda oyunun grafiklerine bakalım istedik. Videoda oyunun grafiklerini NVidia GeForce GTX 1070Ti FE ile test ettik. 1080P, 2K ve 4K olarak baktığımız grafiklerde ayrıca oyunun FPS performansına da yer veriyoruz. Oyunun en güzel bölümlerinden biri olan Endor dışında multiplayer modundaki performansına da baktığımız bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Etiketler: star-wars-battlefront-2 gtx-1070-ti ea-games pc ps4 xbox-one
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam