Ana sayfa Yazılım Sürücülerinizi bedava güncelleyin

Sürücülerinizi bedava güncelleyin

0

Device Doctor sizin için sürücülerinizi tarayıp güncelleştiriyor

Kişisel bilgisayarlarında, güncellenmesi gereken donanım sürücüleri olan ancak bunların hangisi olduğunu bilemeyenleri rahatlatan bir program yapıldı. Bu programın en büyük özelliği benzer yazılımlar gibi paralı değil bedava olması.

Bilgisayardaki her donanım parçası, işletim sistemi ile sağlıklı bir şekilde çalışması için bir yazılıma ihtiyaç duyar. Bu sürücüler ya işletim sistemi ile birlikte yüklenmiş olarak gelirler, ya da hepsinin ihtiyaç duyduğu sürücü yazılımı için elinize bir CD verilir. Her zaman en güncel sürücü sürümünü kullanmak ise, performansı arttırdığı gibi pek çok sorunun da ortandan kalkmasına yardımcı olur. Ancak bu konudaki en büyük sorun eskiyen donanım sürücülerinin hangisinin güncellemeye ihtiyaç duyduğunu bulmaktır.
 


 
İşte bu sorunu ortadan kaldıracak Device Doctor yazılımı, üstelik freeware (yani ücretsiz) olarak piyasaya sürüldü. Bu küçük ama önemli program hem donanım bileşenlerini tarayarak güncellemeştirme isteyenleri tespit ediyor, hem de bunları indirmeniz için size destek sunuyor.

Programı çalıştırdıktan sonra ilk olarak “Begin Scan” (taramaya başla) butonuna basmanız yeterli. Kısa bir sürede donanım bileşenlerini tarayan program, ekranın alt bölümünde güncellenmesi gerekenleri listeliyor. Tarama bittikten sonra, listelenen başlıkların karşısındaki “Downlod Update” kutucuğuna basarak, eksik sürücü yazlımını indirebilirsiniz.

Bilgisayar bileşenleri için hayati önem taşıyan bu küçük programı buradan indirerek deneyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here