Ana sayfa Donanım Surface Studio 2 incelemesi: Hepsi Bir Arada

Surface Studio 2 incelemesi: Hepsi Bir Arada

0

Uzun bir süredir takipçilerimizden Surface Studio 2 ürün incelemesi yönünde ileti alıyorduk. Technotoday ekibi olarak; Microsoft tarafından yapılan bu son derece yaratıcı ürünü, büyük bir keyifle inceledik.

Şimdi Surface Studio 2 ile Microsoft; yaratıcı profesyoneller için daha da çekici bir şey yapıyor. Orijinal Studio, iMac benzeri masaüstlerinin ötesinde bir yenilikçilik potansiyeli olduğunu gösteriyor. Microsoft tarafından yayınlanan videoda, daha çok grafik sanatçıları için üretildiğini anlıyoruz. 

Surface Studio 2 Ne Tür Özelliklere Sahip ?

Ekranın sabit bir düzlemde dönebilen bir menteşeye sahip olması, en dikkat çekici özelliklerden bir tanesi. Ancak işlemci ve CPU gibi seçeneklerde; çok da yenilikçi davrandıklarını söylemek mümkün değil. Şirket bu sorunların çoğunu; daha yeni CPU seçenekleri, daha hızlı depolama ve en önemlisi büyük ölçüde NVIDIA 10 serisi grafik kartıyla düzeltmeye çalışıyor. Technotoday olarak puanımız; 8.3

İlgili Haber: Microsoft 2020’de Bir Surface Studio Monitörü Yayınlayacak

Ürünün Artıları

Technotoday ekibi olarak yaptığımız incelemelerde bazı artı yönler dikkatimizi çekti

  • Oldukça net görüntülü bir ekran
  • Ekran menteşesinin son derece kullanışlı olması
  • Öncekinden daha iyi GPU seçenekleri
  • Depolama özelliğinin daha hızlı olması

Ürünün Eksileri

Microsoft’un bu  modelde en çok göze batan olumsuz yönleri

  • GTX 1080 yok oluşu
  • Harici GPU’lar için Thunderbolt 3 yok
  • CPU daha modern bir yapıda olabilirdi

Surface Studio 2; özellikle grafik performansı söz konusu olduğunda, orijinal modelde yaşadığımız sorunların birçoğunu başarıyla düzeltti. Yine de Microsoft; modern donanıma geldiğinde olması gerektiği kadar ileri gidemedi. Technotoday ailesi olarak konuyla ilgili görüşlerinizi heyecanla bekliyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here