Ana sayfa Oyun Super Mario Odyssey için co-op oynanış videosu yayınlandı!

Super Mario Odyssey için co-op oynanış videosu yayınlandı!

0

Super Mario Odyssey’in çıkışına sayılı günler kaldı. Nintendo Switch kullanıcıların merakla beklediği oyun, şimdiye kadar yapılan en büyük Mario oyunu olacak. Nintendo’nun yayınladığı yeni videoda ise oyunun co-op oynanışını görüyoruz. Player 1, Mario’yu kontrol ederken Player 2, Mario’nun şapkası Cappy’i kontrol edecek. İki oyuncunun birlikte çalışarak ilerleyeceği oyunda eğlenceli bir mekanik ortaya çıkmış.

Super Mario Odyssey co-op oynanış videosu

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan oynanış videosunda, oyunda bulunacak olan farklı bölgelerin neredeyse hepsini parça parça görmüştük.Oyunda bulunan bir çok özelliğin de gösterildiği bu video Super Mario Odyssey’i bekleyen oyuncuları heyecanlandırmıştı. Oyun içerisinde yer alan birden çok farklı, eğlenceli aktivite bulunmakta. Mini oyunlar ve fotoğraf modu bulunan oyun, Nintendo Switch’in vazgeçilmezi olacak. Şimdiden yılın oyunu seslerini yükselten Super Mario Odyssey’in yayınlanan co-op oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

27 Ekim’de Nintendo Switch’e özel olarak raflarda yerini alacak olan Super Mario Odyssey’in, Nintendo Switch satışlarını da The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan daha çok etkilemesi bekleniyor. Dört milyon Nintendo Switch satışına ön ayak olan Breath of the Wild, bir adet yılın oyunu ödülünü de evine götürmeyi başarmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here