Ana sayfa Oyun Süper Mario’dan 25. Yıl Sürprizi

Süper Mario’dan 25. Yıl Sürprizi

0

Super Mario All Stars, Nintendo Wii’ye Geliyor

Mario”nun 25. senesini kutlamak için iyi bir neden arıyorsanız, size bir önerimiz var. Super Mario All Stars 25. yıl dönümü versiyonu, 3 Aralık”ta 2010″da Nintendo Wii”ye geliyor. İçinde Mario”nun NES konsolu zamanından dört orjinal oyununu ve bir çok ekstra özelliğiyle Super Mario All Stars, yepyeni bir maceranın kapılarını açıyor.

Süper Mario All Stars 25. yıl dönümü versiyonu Süper Mario Bros., Süper Mario Bros. 2, Süper Mario Bros. 3 ve Süper Mario Bros: The Lost Levels oyunları Süper Mario All Stars oyun diski içinde toplanmış şekilde sunuluyor. Mario severler, dört Süper Mario klasiğini Nintendo Wii”de 3 Aralık”tan itibaren yeniden yaşayabilecekler. Eğer ilk seferinde bu klasikleri kaçırmış iseniz, Super Mario”nun nasıl oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri haline geldiğine bu dört oyun ile tanıklık edebilme şansını yakalayabilirsiniz.

 

 

Bu özel koleksiyonda Süper Mario serilerinin takipçilerini, Süper Mario”nun tüm tarihini detaylı bir şekilde anlatan özel kitapçığın yanı sıra 1985″teki Super Mario Bros”tan 2010″daki Süper Mario Galaxy 2″ye kadar son 25 yılda çıkmış Super Mario oyunlarından müziklerin yer aldığı bir müzik CD”si de bekliyor.
 

03 Aralık”tan itibaren, Süper Mario sizleri, 25. yıldönümü kutlamalarına, Super Mario All Stars 25. yıl dönümü versiyonuyla katılmaya davet ediyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here