Ana sayfa İnternet Sunucu Kiralama

Sunucu Kiralama

0

Donanım maliyetlerine katlanmadan, firmanızın veri merkezi ihtiyaçlarını, sunucu kiralama hizmetinden faydalanarak alabilirsiniz.

Güçlü teknolojik altyapı, tecrübeli uzman kadro ile kaliteli hizmet
DorukNet veri merkezinin güçlü sunucu ve network altyapısı tecrübeli uzman kadrosu tarafından en iyi şekilde bir bütün içinde yönetilirken, güvenilir yedekli ağ bağlantıları, kesintisiz güç kaynağı, yangın alarm sistemi, güvenlik altyapısı ile yüksek kalite standartlarında hizmet alırsınız. Elektrik kesintisi, yangın, atak gibi web sitenizin kesintisiz yayınını etkileyen olumsuz şartlardan uzak, 7/24 teknik destek hizmetinden faydalanırsınız.

Sunucularınızın yönetimi kontrolünüz altında
DorukNet veri merkezi avantajlarıyla sunucularınızın ve sunucularınız üzerinde çalışan uygulamaların yönetim sorumluluğunu istediğiniz oranda alabilir, uzaktan bağlantı ile ya da veri merkezinde donanımlarınız ve uygulamalarınız üzerinde işinizin gerektirdiği ölçüde, günün herhangi bir saatinde, dilediğiniz kadar güncelleme ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
DorukNet, veri merkezi fonksiyonlarını yerine getirirken ve internet bağlantınızla ilgili tüm işleri üzerinizden alırken, siz sadece kendi işinize odaklanabilirsiniz.

İstediğiniz bilgilere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Uzman kadro ile danışmanlık hizmeti

İhtiyaçlarınızı anlamak ve firmanıza özel sunucu kiralama çözümleri sunabilmek için, size özel müşteri temsilcisi atanır. Sizin için, en uygun ve en ekonomik veri merkezi çözümlerine sizinle yakın temas halinde çalışan müşteri temsilcilerimiz ile karar verebilir, ihtiyacınız olan alanı, band genişliğini, güvenlik ihtiyaçlarını ve özel gereksinimlerinizi müşteri temsilcilerimiz ile belirleyebilirsiniz. iletişim bilgilerinizi bırakmanız durumunda, müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak danışmanlık hizmeti vermekten ve ihtiyacınıza en uygun çözümü sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

İhtiyaçlarınıza özel çözümler
Alan, band genişliği, güvenlik ve güç kaynağı gereksinimleri konusundaki sağlanan esneklik ile firmanıza özel, ihtiyaçlarınızla kaynaklarınızın dengelendiği en optimal çözümleri alabilirsiniz.

Servis Seviyesi Garantisi

Servis Seviyesi Garantisi dahilinde, yüksek güvenilirlik, performans elde edersiniz.
DorukNet”in, sunduğu yüksek kalitedeki veri merkezi çözümlerinde, kullandığı altyapı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here