Ana sayfa İnternet Sunucu Barındırma

Sunucu Barındırma

0
Firmanızın ihtiyaçları, web sitenizi ve network yapınızı yakından yönetmeyi gerektirirken, veri merkezi güvenliği ve rahatlığını yaşamak istiyorsanız, DorukNet Sunucu Barındırma hizmetlerinin sunduğu hosting çözümleri ile elektrik kesintisi, yangın, atak gibi web sitenizin kesintisiz yayınını etkileyen olumsuz şartları engellersiniz.

Güçlü teknolojik altyapı, tecrübeli uzman kadro ile kaliteli hizmet
DorukNet, veri merkezi ve network altyapısının uzman bir kadro tarafından en iyi şekilde yönetilmesini sağlayarak, sunucu ve network yapısının bir bütün içinde, kesintisiz güç kaynağı, güvenilir ve yedekli network bağlantıları ile hizmet vermektedir.
Sunucularınızın yönetimi kontrolünüz altında

DorukNet veri merkezi avantajlarıyla sunucularınızın ve sunucularınız üzerinde çalışan uygulamaların yönetim sorumluluğunu istediğiniz oranda alabilir, uzaktan bağlantı ile ya da veri merkezinde donanımlarınız ve uygulamalarınız üzerinde işinizin gerektirdiği ölçüde, günün herhangi bir saatinde, dilediğiniz kadar güncelleme ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
DorukNet, veri merkezi fonksiyonlarını yerine getirirken ve internet bağlantınızla ilgili tüm işleri üzerinizden alırken, siz sadece kendi işinize odaklanabilirsiniz.

İstediğiniz bilgilere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Uzman kadro ile danışmanlık hizmeti

İhtiyaçlarınızı anlamak ve firmanıza özel sunucu barındırma çözümleri sunabilmek için, size özel müşteri temsilcisi atanır. Sizin için, en uygun ve en ekonomik veri merkezi çözümlerine sizinle yakın temas halinde çalışan müşteri temsilcilerimiz ile karar verebilir, ihtiyacınız olan alanı, band genişliğini, güvenlik ihtiyaçlarını ve özel gereksinimlerinizi müşteri temsilcilerimiz ile belirleyebilirsiniz. iletişim bilgilerinizi bırakmanız durumunda, müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak danışmanlık hizmeti vermekten ve ihtiyacınıza en uygun çözümü sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

İhtiyaçlarınıza özel çözümler
Alan, band genişliği, güvenlik ve güç kaynağı gereksinimleri konusundaki sağlanan esneklik ile firmanıza özel, ihtiyaçlarınızla kaynaklarınızın dengelendiği en optimal çözümleri alabilirsiniz.

Servis Seviyesi Garantisi
Servis Seviyesi Garantisi dahilinde, yüksek güvenilirlik, performans elde edersiniz. DorukNet”in, sunduğu yüksek kalitedeki veri merkezi çözümlerinde, kullandığı altyapı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here