Ana sayfa Yazılım Sugar Bytes’tan Yeni Güncelleme: WOW 2.0

Sugar Bytes’tan Yeni Güncelleme: WOW 2.0

0
Sugar Bytes firması WOW 2.0 güncellemesini duyurdu. Skrillex, Boys Noise, SiriusMo, Modeselektor, MouseOnMars gibi birçok müzisyenin kullandığı filtre plugin”i olan WOW 2.0″da birçok yenilik bulunuyor.
 

WOW 2.0, yeni kullanıcı arayüzünün yanında Lowpass, Bandpass, Highpass, Bandreject, Comb ve daha fazlasından oluşan 21 adet filtre tipi ile önceki sürümdeki başarısını devam ettiriyor. WOW 2.0″da bulunan filtrelere distorsiyon ve modülasyon efektleri uygulamak için ayrıca bölümler bulunuyor. özellikle modülasyon özelliği sayesinde Attack, Decay, Release ayarlamaları ve LFO ile yaratıcı efektleri elde etmek mümkün. Ayrıca 3 tanesi analog ve 4 tanesi dijital olmak üzere toplam 7 adet overdrive modeli arasından dilediğinizi seçerek, projeleriniz için yaratıcı efektler elde edebilirsiniz.
 

WOW 2.0 ile ne yapacağınızı henüz bilmiyorsanız, beraberinde gelen hazır ayar paketi tam size göre demektir. Sugar Bytes WOW 2.0 ürün sayfasında bulunan “Presets” sekmesinden, WOW 2.0 için hazırlanan hazır ayar paketini indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

WOW 2.0 özellikleri
•21 adet Filtre tipi
•3 adet analog ve 4 adet dijital olmak üzere 7 farklı overdrive modeli
•4 adet modülasyon motoru (Envelope Follower, LFO, Step Sequencer, Wobbler)
•Vowel Modu
•240″tan fazla hazır ayar paketi (Preset Pack)
 

Yazılımı Sugar Bytes Online Shop aracılığı ile 99 €”ya satın alabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.sugar-bytes.de adresini ziyaret edin. Ayrıca WOW 2.0 ses demolarını dinlemek için soundcloud.com/sugar-bytes-gmbh adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here