Ana sayfa Mobil Sudan korkmayan tablet: Xperia Tablet S

Sudan korkmayan tablet: Xperia Tablet S

0

Sony, Eylül 2012″nin başından itibaren raflardaki yerini alacak olan yeni Xperia Tablet S modelini ilk kez IFA 2012″de tanıttı

İnce yeni alüminyum gövde ve su sıçramalarına karşı korumalı tasarımı ile ayrıcalıklı olan Sony Xperia Tablet S, zaman kazandıran makro programlamalı dahili evrensel uzaktan kumandası ile ev eğlencesinin kumanda merkezi oluyor. Misafir Modu ile aile ve ziyaretçiler için kişiselleştirilmiş profiller sunarken, tablete özel tasarlanmış kılıflar, istasyonlar ve stantların da aralarında yer aldığı geniş aksesuar yelpazesinde herkesin zevkine ve
yaşam tarzına uygun bir seçenek bulunuyor.
 

Sony Xperia mobil cihazlar ailesine katılan yeni Xperia Tablet S, oturma odanızın tam merkezindeki yerini alarak ailenizi eğlence deneyimlerinin heyecan verici dünyasına bağlıyor.
 

Daha keyifli mobil deneyimler
Xperia markası, tasarım, cihazlar arası bağlanabilirlik ve ağ hizmetleri yoluyla kullanıcının daha da fazla keyif alacağı mobil deneyimler sunuyor. Sony, Xperia markası altında bir tablet cihaz sunarak, artık kullanıcılarına Xperia akıllı telefonun daima yanı başlarında sunduğu rahatlık ile bir Xperia tabletin kullanıcıyı içine alan eğlence deneyimi arasında kusursuz bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Cihazlar arasındaki ortak kullanıcı deneyimi genel kullanılabilirlik ve sezgiselliği daha da geliştiriyor.
 

Fotoğraf: Akhun Aktosun
 

Daha ince ve daha hafif tasarım
Orijinal Sony Tablet S”den daha ince ve hafif olan Xperia Tablet S, muhteşem görünüm ve ister evde ister yollarda rahat kullanım için yüksek kaliteli malzemelerden imal edildi. Hızlı bir NVIDIA Tegra 3 dört çekirdekli işlemci ve Android 4.03 işletim sistemi ile çalışan cihaz, en sevdiğiniz medya, uygulama ve oyunların keyfine varmak için ihtiyacınız olan tüm güce sahip.

 

 

Sony, Eylül 2012″nin başından itibaren raflardaki yerini alacak olan yeni Xperia Tablet S modelini ilk kez IFA 2012″de tanıttı

Artık, su sıçramasından korkmaya gerek yok
Su sıçramasına karşı korumalı Xperia Tablet S, hem evde hem de dışarıda gerçek yaşamda kullanılmak üzere tasarlandı. Banyoda müzik dinlemek veya ıslak ellerle mutfakta bir yemek tarifine göz atmak istediğinizde tabletinizin üzerine su dökülmesinden endişelenmenize artık hiç gerek yok.
 
Xperia Tablet S
Fotoğraf: Akhun Aktosun
 
Müzik dinlerken yüksek ses kalitesinin tadını çıkarın
Sony”nin kendi sinyal işleme teknolojilerini kullanan ClearAudio+ modu, dinlediğiniz müziğe göre harika şekilde optimize edilmiş yüksek ses kalitesinin tadını çıkarmanıza izin veriyor.
 
Evdeki tüm eğlence cihazlarını Xperia Tablet ile kumanda edin
Sony Xperia Tablet, sahiplerine, evdeki tüm eğlence cihazlarını, en sevdikleri kanepenin konforunu terk etmeksizin kumanda etme olanağı tanıyor. Kızılötesi evrensel uzaktan kumanda, anında hatırlama için zaman kazandıran bir dizi komutu saklayan yeni bir makro fonksiyon ile geliştirildi. Kullanıcıları, Xperia Tablet S”den televizyonlarının, kablo yayın kutusunu ve ev eğlence sistemini açmasını, girişleri seçmesini, ses düzeyini ayarlamasını ve daha birçok şeyi isteyebiliyor. Her şey tek bir dokunuşla gerçekleştiriliyor ve altıya kadar makro seçilip saklanabiliyor.
 

Xperia Tablet S
Fotoğraf: Akhun Aktosun
 

Sony Socialife uygulaması ile yepyeni bir paylaşım dünyasının kapısını aralayın
Sony”nin sunduğu özgün ve indirilebilen bir uygulama olan Socialife, sosyal ve bilgi dünyanızı sizin için organize ediyor. Arkadaşlarınızın mesaj ve postlarının yanı sıra tüm SNS ve haber akışlarınızı tek ve şık bir kullanıcı ara yüzü ile görüntüleme, sıralama ve yönetme olanağı sunuyor. İlginizi çeken makaleleri meşgul olmadığınız bir zamanda okumak üzere işaretleme fırsatı tanıyor. Socialife, arkadaşlarınızın okuduğu yazıları baz alarak sizi diğer popüler konu başlıklarına da yönlendiriyor, hatta hoşunuza gidebilecek ilgili içerikler bile öneriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here