Ana sayfa Donanım Su , toz, toprak vız gelir…

Su , toz, toprak vız gelir…

0

Suya ve Hava Şartlarına Dayanıklı: Toshiba CAMILEO BW10 Sportcam Fotoğraf Makinesi

Toshiba”nın yeni Full HD sportcam tipi CAMILEO BW10 modeli kar, yağmur ve kum gibi şartlara dayanıklı; hatta su altında bile fotoğraf çekebiliyor.

 

TNB A.Ş Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, yeni CAMILEO BW10 kamera modelini duyurdu. Suya ve hava şartlarına dayanıklı Full HD sportcam kar, yağmur ve toz tanımıyor.

CAMILEO BW10, aktif ve sportif yaşayanlar, hem de bir kamerada yüksek teknoloji ve dayanıklılık arayan aileler için tasarlandı. Şık ve ince CAMILEO BW10 üç canlı renkte sunuluyor: sarı, turkuaz ve gümüş.

 

 

Her hava koşulunda eğlence garanti

 

CAMILEO BW10 plajda sporla geçirilen bir gün, heyecanlı bir doğa seyahati veya yarış dolu bir kayak keyfi gibi tüm durumlar için hem mükemmel resim kalitesi sağlayan, hem de son derece dayanıklı bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. İki metreye kadar suya dayanıklı olan cihaz, yoğun yağmur, kar, veya yağmur ormanları seralar gibi yoğun nem olan ortamlarda su altında çalışabiliyor. Kamerayı mekanik şoklardan, tozdan ve kumdan koruyan lastik dış yüzeyi sayesinde, CAMILEO BW10 plajda ya da çölde mükemmel bir seyahat arkadaşı. Yalnızca 22 mm x 55 mm x 107 mm ölçüleri ve 114 gr ağırlığıyla kolay taşınabilen CAMILEO BW10, gerektiği anda hemen cepten çıkarıp video kaydetmenin rahatlığını sağlıyor.

Yüksek kaliteli video klipler ve fotoğraflar

 

Full HD çözünürlük (1080p/30fps) sunan video kamera, dahili video stabilizasyon (sabitleme) özelliğine ve uzak mesafe çekimler için 10x dijital zoom”a sahip. Yalnızca iki tuşa basarak video modundan fotoğraf moduna geçilebiliyor. CAMILEO BW10″nun entegre yüz dedektörü, fotoğraf karesindeki yirmi kişiye kadar yüzü tanıyabilme ve buna uygun şekilde renkleri, pozu ayarlama özelliğine sahiptir. Daha da ötesi, ISO 1600″ün en yüksek düzeydeki hassasiyeti az ışık koşullarında bile mükemmel videolar çekebilmenizi sağlıyor.

 

Deneyimlerinizi paylaşın

 

Modaya uygun CAMILEO BW10, 64GB”a kadar kapasiteli SDXC kart üzerine kaydedilmiş video klipleri ve fotoğrafları parlak 5.1 cm (2.0″) LCD panelde gösterebiliyor. HDMI® Digital AV çıkışı sayesinde içeriği herhangi bir HD ekrana yansıtabilir, videoları ve fotoğrafları sevdiklerinizle beraber büyük ekranda izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca, CAMILEO yükleyici yazılımı sayesinde kaydettikleri içeriği tek bir tuşa basarak YouTube üzerinden de yükleyebiliyorlar.
 

özellikleri için tıklayın.

 

 

özellikler

· Video çözünürlük: Full HD 1920 x 1080p”e kadar (30fps)

· Video sabitleme (stabilizasyon) özelliği

· Fotoğraflar: 5 MP”e kadar

· 5 MP CMOS görüntü sensörü:

· Hassasiyet ISO 1600″e kadar

· Kart girişi: SD / SDHC / SDXC 64 GB”a kadar – yedi saatte kadar Full HD video çekebilme

· Dijital zoom: 10x video ve fotoğraf için

· 2m.ye kadar sualtı kayıt

· Pil dahil ağırlık: 114gr.

· Boyut: 22 mm x 55 mm x 107 mm

· LCD monitör: 5.1 cm (2″”)

· Dosya formatları: MP4 (video), JPG (foto), AAC (ses)

· Bağlantı: HDMI®, USB 2.0

· YouTubeTMa kolay yükleme için CAMILEO yükleme yazılımı.

· Foto baskı için PictBridgeTM özelliği

· 10s kişisel zaman sayacı ile Aksiyon Modu
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here