Street Fighter V: Arcade Edition ile oyuna eklenecek özellikler hakkında yeni bir fragman yayınladı!

Capcom, 2008 yılında piyasaya sürülen Street Fighter IV'ün büyük başarısından sonra sessiz kalmıştı.

2008 yılında piyasaya sürülen Street Fighter IV'ün büyük başarısından sonra bir süre sessiz kalan Capcom, Şubat 2016'da bu sessizliği Street Fighter V ile bozmuştu. Oyun grafik açıksından ne kadar başarılı olmuş olsa da çıkış yaptığı zamanda oyunda yaşanan bağlantı sorunları ve açıklar yüzünden ağır eleştiriler almıştı. Sonrasında Capcom'un yaptığı güncellemeler sayesinde oyun, tekrar oynanabilir hale gelip satış listelerinde yukarıya çıkmıştı. Street Fighter 4'te olduğu gibi oyunun farklı farklı sürümlerini çıkaracağını açıklayan Capcom, bu sefer oyunun Arcade Editionsürümü ile karşımıza çıkacak.

Street Fighter V: Arcade Edition için Capcom yeni bir fragman yayınladı

Street Fighter V: Arcade Edition ile oyuna eklenecek özellikler hakkında yeni bir fragman yayınlayan Capcom, görünüşe göre oynanış anlamında oyunculara bazı sürprizler yapacak. V Trigger 2 adını alan fragmanda tahmin edebileceğiniz üzere tüm karakterlere yeni Trigger'lar eklenecek. Yeni Combo Extenders ve Mix ups'lar da ekleyen Capcom, bazı oyunculara göre Arcade Edition ile birlikte oyuna yeteri kadar özellik eklemiyor. 

Street Fighter V: Arcade Edition, 16 Ocak 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PC için 39.99 dolar fiyat etiketi ile çıkacak.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam