Ana sayfa Haber Streamerların yeni kamerası: Logitech C922 Pro Stream Webcam

Streamerların yeni kamerası: Logitech C922 Pro Stream Webcam

0

Son zamanlarda oyun oynarken ekran paylaşımını yapan streamerlar çoğaldı ve bir akım haline geldi. Teknoloji devlerinin de bu akıma karşı durması mümkün değil. Webcam konusunda pazarda önemli bir paya sahip olan Logitech streamerlar için yeni C922 Pro Stream Webcam”i duyurdu.

C922 30 kare formatında 1080p, 60 kare formatında ise 720p HD yayın imkanına sahip. Logitech, Twitdeck ile başlayan ve bugün bir çok farklı platformda devam eden streamer akımının yeni nesil için oyunları öğrenmenin yeni yolu olduğunun farkına varmış görünüyor.

 

Peki ama bu yeni Logitech Webcam streamerlara ne sunuyor?

Webcam”in 60 kare hızı desteklemesi, özellikle hızlı oynanan oyunlarda kameranın kolayca ekrandaki görüntüyü takip edebilmesini sağlıyor. Akıllı şekil tanıma özelliğiyle C922 Pro Stream Webcam, yeşil arka fon gibi kullanışsız arka plan ayrıştırıcılarına ihtiyaç duymuyor. Bu özelliği sayesinde oyuncular kolayca arka plandan ayrılıp yayın yapabiliyor. Ayrıca yayın sırasında oyuncular kendi görüntülerini oyun ekranında göstermesini sağlayan popüler aplikasyonlar OBS ve Xsplit”i de kulanabiliyor. 

Logitech’in Xsplit ile yakın bir temasta olduğunu hatırlatalım. C922 XSplit Broadcaster ve Gamecaster yayınlarının profesyonel araç ve özelliklerini içeren üç aylık premium lisansa sahip. Bu sayede bu yeni webcam daha kolay ve hızlı bir yayın yapılmasına olanarak sağlayan Logitech, C922 ile rakiplerinden sıyrılma açısından önemli bir adım atmış gibi. 

Selefi ödüllü, oyuncular ve vloggerlar tarafından tavsiye edilen C920 Pro HD Webcam”in mirasını devralan C922, bu mirası daha da üst bir seviyeye çıkarıyor. Bu yeni nesil Logitech Webcam, otomatik düşük ışık düzeltme ve keskin odaklanma özelliği sayesinde, ev ışığı ortamında bile kaliteli yayın yapılmasına olanak tanıyor. C922 Kasım ayında sınırlı sayıda mağazada satışa sunulacak. Cihaz 99.99 Euro gibi bir fiyatla kullanıcı karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here